Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Złotów - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Złotów - HURAGAN 2 października 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Przed piłkarzami Huraganu najdalszy ligowy wyjazd. Czerwono-czarni w sobotę udadzą się do oddalonego o ok. 120 kilometrów Złotowa gdzie o godzinie 15:00 zagrają z miejscową Spartą. Rywale po X kolejkach zajmują 15-te miejsce w ligowej tabeli, Huraganiści 1-wsze.

Dla Złotowian będzie to dopiero drugi mecz u siebie w tym sezonie. Wcześniej osiem spotkań zagrali na wyjeździe. W jedynym domowych pojedynku, dwa tygodnie temu zremisowali z Polonią Chodzież 1:1.

Warto zaznaczyć, że nasi rywale "liderują" w klasyfikacji straconych bramek. W 9 ligowych potyczkach stracili 25 goli, czyli średnio prawie 3 bramki na mecz.

W ubiegłym sezonie na inauguracje ligi Pobiedziszczanie przegrali w Złotowie po ciekawym meczu ze Spartą 2:3 prowadząc do przerwy 1:0. Jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy jutro ok. godziny 16:45.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Wioślarskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Patryk Panek, a pomagać mu będą Marcin Stefanów oraz Jarosław Michalski.

Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK).

W weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej plan gier rezerw, juniorów, młodzików oraz orlików. (gk)

Huragan Pobiedziska