Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN 18 września 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Do pobliskiego Kostrzyna na lokalne derby udadzą się Huraganiści w VIII ligowej kolejce. Rywalem Pobiedziszczan będzie miejscowa Lechia, która obecnie w tabeli zajmuje 16 pozycję.

Zapraszamy serdecznie na godzinę 16. do Kostrzyna na ulicę Sportową 12!

Piłkarze Lechii przed tygodniem sprawili sporą sensację odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując, niepokonaną dotąd, liderującą Pogoń Łobżenica 1:0. Kostrzynianie w siedmiu kolejkach zgromadzili na swoim koncie sześć punktów.

Co należy zaznaczyć, w ostatnich czterech meczach (w tym jeden pucharowy) nasi sobotni rywale nie stracili żadnej bramki! Dokładając do tego status ligowych derbów, sprawia to, że nasz zespół stanie jutro przed trudnym zadaniem.

W kadrze Huraganu na pojedynek z Lechią znajdzie się... uwaga: 20 zawodników. Jest to wynik zmian w regulaminie rozgrywek wprowadzanych przez WZPN wzorem wyższych lig o których przeczytać można na stronie www.wielkopolskizpn.pl.

W poprzednim sezonie w pojedynku obu drużyn rozegranym również w Kostrzynie padł bezbramkowy remis. Była to także VIII kolejka rundy jesiennej sezonu 2019/20. 

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na stadionie w Kostrzynie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Mateusz Sipura, a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Jakub Szczepankiewicz.

Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

W weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej plan gier rezerw, juniorów, młodzików oraz orlików. (gk)

Huragan Pobiedziska