Zapowiedź - sobota - 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

Zapowiedź - sobota - 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN 23 sierpnia 2019 r.
Seniorzy     Drukuj

W trzeciej ligowej kolejce spotkań piłkarze Huraganu udadzą do reprezentanta powiatu pilskiego. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16.

Po dwóch meczach obie drużyny zgromadziły na koncie po 3 punkty. Rywale wygrali na własnym terenie na inaugurację 4:1 z Leśnikiem Margonin i przed tygodniem ulegli również u siebie Iskrze Szydłowo 1:3. Tym samym będzie to trzeci z rzędy mecz Pogoni z rządu na własnym terenie. Zespół rywali po kilku letnich transferach z pewnością prezentuje inny, lepszy poziom niż w poprzednim sezonie w którym ostatecznie uplasował się na 11 pozycji.

Czerwono-czarni po ubiegłotygodniowym zwycięstwie pojadą ponad 100 km aby wskoczyć na właściwe tory. Niestety po raz kolejny trener Kutynia nie będzie mógł skorzystać z możliwości wszystkich zawodników. Tym razem zabraknie na pewno m.in. kapitana Patryka Jóźwiaka, Damiana Gocałka oraz Mikołaja Witaszyka. Do meczowej "18" wracają z kolei Marcin JędrzejczakPiotr Trepka których zabrakło w meczu ze Spartą oraz Łukasz Maciejewski, który stanie przed szansą debiutu w czerwono-czarnych barwach.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na boisku w Łobżenicy poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Przemysław Marczyk, a pomagać mu będą Krzysztof Marczyk oraz Sławomir Górzny.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK).

Huragan Pobiedziska