Zapowiedź - sobota, 19:00, Wiara Lecha Poznań - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 19:00, Wiara Lecha Poznań - HURAGAN 10 maja 2024 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W XXVII kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej Huragan rozegra mecz wyjazdowy. W sobotę o godzinie 19:00 czerwono-czarni na poznańskiej Śródce zmierzą się z drużyną Wiary Lecha Poznań.

Po ostatniej nieoczekiwanej porażce w Pobiedziskach z Ostrovią Ostrów Wlkp. 1:2, mimo prowadzenia do przerwy 1:0 po bramce Wojtka Kłakulaka, tym razem po raz pierwszy w historii czeka nas wyjazdowa rywalizacja z beniaminkiem ligi poznańską Wiarą Lecha.

W obecnym sezonie Wiara Lecha po 26. spotkaniach zajmuje 10. miejsce. W poprzedniej kolejce przegrała u siebie z Victorią Września 1:2, tracąc punkt w doliczonym czasie gry.

Bilans obecnego sezonu dla Wiary Lecha to 10 wygranych, 3 remisy i 13 porażek. W meczach domowych odnieśli 6 wygranych i ponieśli 7 porażek bez żadnego remisu. Wiosną poznaniacy wygrali tylko 2 razy, na wyjeździe w Gołuchowie 1:0 i u siebie z Jarotą Jarocin 3:1, przegrywając pozostałe 6 spotkań (po 3 u siebie i na wyjeździe).

Ostanie pamiętne spotkanie ligowe Huraganu z Wiarą Lecha rozegrane zostało 30 września ubiegłego roku. Wówczas przy pełnych trybunach stadionu miejskiego w Pobiedziskach Huraganiści pokonali Kibolski Klub Sportowy Wiary Lecha 2:1 po bramkach Tomka Neumanna i Wojtka Kłakulaka. Tego pierwszego na boisku nie zobaczymy na pewno ze względu na pauzę za nadmiar żółtych kartek.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska