Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Concordia Murowana Goślina

Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Concordia Murowana Goślina 26 maja 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Na dobre ruszył ligowy, meczowy maraton. Już dziś tj. w środę o godzinie 18:30 Huraganiści zagrają na własnym terenie z Concordią Murowana Goślina. 

Jesienią czerwono-czarni przegrali na boisku rywala 1:2. Była to jedna z dwóch dotychczasowych porażek naszej ekipy.

Zespół z Murowanej Gośliny w ostatnim czasie psuje naszej drużynie dużo krwi. Poza jesienną porażką, w sezonie 2019/20 również wygrali rywale. Wtedy Concordia, która po "jesieni" zajmowała pierwsze miejsce w ligowej tabeli wygrała w Pobiedziskich 1:0.

Warto również wspomnieć, że nasi środowi rywale wygrali pięć swoich ostatnich meczów, strzelając rywalom 16 bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Przed tygodniem pokonali na wyjeździe Polonię Chodzież 3:0. Tym samym Huraganiści muszą spodziewać się ciężkiej przeprawy.

Środowe zawody, które rozpoczną się o godzi nie 18:30 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Wojciech Bukowy, a pomagać mu będą Sebastian Krzoska oraz Igor Rożek.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Na stadion zgodnie z obowiązującymi zasadami będzie mogło wejść 250. kibiców. (gk)

Huragan Pobiedziska