Zapowiedź - wtorek, 11:00, Centra Ostrów - HURAGAN

Zapowiedź - wtorek, 11:00, Centra Ostrów - HURAGAN 2 maja 2022 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W dzień Święta Narodowego Trzeciego Maja o godzinie 11:00 w Ostrowie Wielkopolskim Huraganiści powalczą o kolejne punkty w rozgrywkach IV ligi.

Będzie to XXIX ligowa kolejka

Nasi wtorkowi rywale w porównaniu do rundy jesiennej, wiosną spisują się zdecydowanie gorzej, ale nie na własnym boisku. W 2022 roku piłkarze Centry na wyjeździe przegrali wszystkie cztery mecze, ale na własnym terenie z kolei wygrali trzy z czterech rozegranych.

W pierwszej rundzie w Pobiedziskach mecz pomimo bardzo wyrównanego przebiegu zakończył się wygraną rywali 2:0 (1:0).

W Ostrowie na boisku nie zobaczymy na pewno pauzującego za nadmiar żółtych kartek Mikołaja Witaszyka oraz nadal zmagających się z urazami Daniela Brylewskiego i Oliviera Strosina.

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Ostrowa Wielkopolskiego będzie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Te​l. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 11:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Cezary Woźniak, a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Jakub Gryń.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska