Zgrupowanie w Licheniu Starym za nami

Zgrupowanie w Licheniu Starym za nami 20 lutego 2022 r.
Seniorzy     Drukuj

Sześć dni pracy mają za sobą piłkarze drużyny seniorów Huraganu. W niedzielę po porannym treningu i wspólnym obiedzie Huraganiści zakończyli zgrupowanie przed zbliżającą się rundą wiosenną rozgrywek IV ligi (inauguracja za 2 tygodnie).

W przedostatni dzień pobytu zespół trenera Pawła Kutyni zaliczył drugi mecz kontrolny na boisku w Licheniu. Rywalem czerwono-czarnych był trzeci zespół III ligi - Sokół Kleczew. Pomimo sporego zmęczenia, na tle bardzo wymagającego rywala Pobiedziszczanie zaprezentowali się bardzo dobrze. Ostatecznie Sokół wygrał 2:0 po bramkach z 89 i 90 minuty.

Drużyna w sześć dni łącznie odbyła jedenaście jednostek treningowych na boisku oraz dodatkowo zajęcia w siłowni. Był również czas na analizy, zajęcia teoretyczne, odnowę biologiczną oraz integrację. Liczymy, że okres spędzony na obozie w komfortowych warunkach Hotelu Atut przyniesie korzyści w boiskowych poczynaniach pierwszej drużyny HP.

Obszerna fotorelacja z drugiego i trzeciego dnia obozu dostępna tutaj. Z kolei z czwartego, piątego i szóstego tutaj.

W środę o godzinie 20:30 w Poznaniu kolejnym towarzyskim rywalem będzie lider V ligi - Lipno Stęszew. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska