Kolejny weekend pełen bramek

Kolejny weekend pełen bramek

W miniony weekend trzy nasze drużyny rywalizowały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Zamiłowanie do dużej ilości bramek nie opuszcza Huraganu. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych zespołów.

Weekend rozpoczęły młodziki, którzy wyjechali do Poznania na trudny mecz z Wartą. Ostatecznie zespół trenera Macieja Olejniczaka musiał uznać wyższość silniejszego rywala przegrywając 9:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Ksawery Ochowiak (2) oraz Jakub Sudoł.

Remisem zakończyło się spotkanie, w którym juniorzy gościli na boisku w Komornikach. Wynik 2:2 sprawił, że zawodnicy trenera Adama Stachowiaka cały czas przewodzą w ligowej stawce. Bramki dl drużyny juniorów strzelali Sergiusz Kaźmierczak oraz Błażej Frysiak.

W ostatnim weekendowym meczu podopieczni trenera Roberta Raszewskiego pokonali na własnym boisku Piast Kobylnica II Karamba Gruszczyn 5:1. Bramki strzelali Mateusz Nekanda-Trepka (3), a także Mateusz Łączkowski i Bartosz Stasiak.

Tym samym w 3 meczach tego weekendu nasze drużyny odniosły komplet możliwych rezultatów: zwycięstwo, porażka i remis.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Weekend z mnóstwem bramek
  16 maja 2022 r.
  Weekend z mnóstwem bramek

  To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

  Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

  więcej 
 • Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup
  12 maja 2022 r.
  Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup

  Zespół orlików prowadzony przez trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego wziął udział w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Marathon Cup w Poznaniu.

  więcej 
 • Udany weekend młodych Huraganistów
  11 maja 2022 r.
  Udany weekend młodych Huraganistów

  Podczas minionego weekendu naszą akademię reprezentowały zespoły orlika oraz młodzika.

  Drużyny żaka i trampkarza pauzowały w tej kolejce, a mecz juniorów został przełożony na inny termin.

  więcej