Komplet zwycięstw młodych Huraganistów

Komplet zwycięstw młodych Huraganistów

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu naszej młodzieży. W trzech ligach, w których prowadzona jest klasyfikacja odnieśliśmy komplet zwycięstw.

Jako pierwsi w tej kolejce o ligowe punkty walczyli podopieczni trenera Adama Stachowiaka. Juniorzy pewnie pokonali zespół Lechity Kłecko, wygrywając 5:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Cieśla (2), Antoni Misiur, Radosław Woźniak oraz Dawid Górzyński.

W drugim meczu młodzicy na wyjeździe mierzyli się z drużyną Talent Poznań. Pomimo dwukrotnego prowadzenia rywali, po pełnym emocji meczu nasz zespół wygrał 5:3. Bramki zdobyli Dominik Pawlak (2), Jan Meisner, Aleksander Cybowski oraz Jakub Sudoł.

Równie skuteczni okazali się trampkarze prowadzeni przez trenera Andrzeja Rittera, którzy po dobrym meczu wygrali na wygrali w Gnieźnie z Chrobrym 3:0. Bramki zdobyli Kryspin Kaźmierczak (2) oraz Łukasz Kusztelski.

Na uznanie zasługują również nasi najmłodsi piłkarze. Orlicy i żacy po raz kolejny spotkali się w ramach piłkarskiego pikniku organizowanego przez WZPN. Udane dryblingi i mnóstwo strzelonych goli zapewniło wiele radości i dumy kibicom zgromadzonym na boiskach.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej