Strzelecki weekend drużyn Akademii

Strzelecki weekend drużyn Akademii

Mijający weekend z udziałem drużyn Akademii Huraganu Pobiedziska przyniósł rekordową liczbę bramek. Łącznie w sześciu meczach naszych drużyn padły aż 42 bramki.

Niestety nie ze wszystkich pojedynków udało się wyjść zwycięsko.

Juniorzy tradycyjnie już rozgrywali swoją kolejkę w środę. Pierwsza połowa nie zapowiadała rekordowej kolejki pod względem bramek i zakończyła się rezultatem 0:0. W drugiej połowie podopieczni Adama Stachowiaka strzelili trzy bramki, stracili jedną i wygrali ostatecznie 3:1. Gole strzelili Sergiusz Kaźmierczak (2) i Mikołaj Wójcik.

Kolejne zwycięstwo odniósł zespół rezerw. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego pokonali na własnym stadionie zespół LKS Kicin 6:0. Bramki zdobywali: Marcin Jesionowski (3) oraz Filip Wajszczak, Mateusz Łączkowski i Grzegorz Meller. Warto podkreślić dobrą formą II zespołu, który w tej rundzie doznał tylko jednej porażki.

Młodziki pod wodzą trenera Andrzeja Rittera dobili do dwucyfrowego wyniku przeciwko LPFA 72 Poznań. Huraganiści wygrali to spotkanie, aż 10:0, a bramki padały łupem: Kryspina Kaźmierczaka (5), Szymona Meisnera (2), a także Klary Kluczyńskiej, Oliwiera Kluczyńskiego i Łukasza Kusztelskiego. Co ciekawe terminarz ułożył się tak, że już we wtorek zespoły rezegrał rewanż. W Poznaniu nasz zespół wygrał z kolei 3:1.

Pisaliśmy o tym kilkukrotnie i znowu powtórzymy - mecze orlików trenera Macieja Olejniczaka dostarczają nam najwięcej bramek. Nie inaczej było tym razem podczas meczu z Unią Swarzędz. Po bardzo wyrównanym meczu młodzi Huraganiści wygrali w Swarzędzu 7:6. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Dominik Pawlak (3), Jakub Sudoł (2) Jakub Rogowski oraz Jan Meisner.

W sobotę do rywalizacji w turnieju WZPN w Owińskach przystąpił zespół żaków. Niestety zespół prowadzony przez trenera Raszewskiego i Piechockiego wskutek obfitych opadów deszczu zakończył zawody na rozegranych dwóch spotkaniach.

Na zakończenie weekendu juniorzy udali się na wyjazd do Dopiewa. Niestety nie był to udany wyjazd, zakończony porażką naszego zespołu 1:5. Honorowe trafienie dla Huraganu zaliczył Dawid Cieśla.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017
  28 września 2022 r.
  Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

  Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

  więcej 
 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej