Trampkarze po obozie w Pobierowie

Trampkarze po obozie w Pobierowie

W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

Dodatkowo zespół trenera Andrzeja Rittera rozegrał spotkanie kontrolne z drużyną Gryfa Kamień Pomorski, które zakończyła się wygraną HP 6:4.

Piękna wrześniowa pogoda pozwoliła na organizację dodatkowych zajęć integracyjnych na plaży oraz pieszych i rowerowych wycieczek po najbliższej okolicy.

W ramach odnowy biologicznej po intensywnych zajęciach zespół mógł skorzystać m.in. z atrakcji parku wodnego w Pogorzelicy.

Był to bardzo intensywnie spędzony czas, który zapewne zaprocentuje w przyszłości! (ar)

 powrót

Podobne Newsy

 • Dobrze nastawione celowniki
  25 maja 2022 r.
  Dobrze nastawione celowniki

  Młodzi Huraganiści po raz kolejny dobrze zaprezentowali się podczas minionego weekendu. W trzech meczach zdobyli aż szesnaście bramek.

  Najwięcej, bo aż 9 goli, zaaplikowali swoim rywalom trampkarze, którzy pokonali Kotwicę Kórnik 9:4.

  więcej 
 • Weekend z mnóstwem bramek
  16 maja 2022 r.
  Weekend z mnóstwem bramek

  To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

  Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

  więcej 
 • Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup
  12 maja 2022 r.
  Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup

  Zespół orlików prowadzony przez trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego wziął udział w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Marathon Cup w Poznaniu.

  więcej