Zapowiedź - sobota, 11:00, Centra Ostrów - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 11:00, Centra Ostrów - HURAGAN

W XVIII kolejce spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej w swoją dziewiątą delegację w obecnym sezonie uda się liderujący po pierwszej rundzie spotkań Huragan Pobiedziska.

Będzie to pierwsza kolejka wiosennej rundy rewanżowej rozgrywana awansem.

W nadchodzącą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Ostrowie gdzie również swoje zawody żużlowe i piłkarskie rozgrywa drużyna Ostrovii, Huraganiści zmierzą się z Centrą Ostrów Wielkopolski.

Po ostatnim jakże emocjonującym i szczęśliwym zakończeniu spotkania we Wrześni z tamtejszą Victorią, gdzie w ostatnich minutach udało się zainkasować komplet punktów wygrywając 2:1, czerwono-czarni przełamali złą passę trzech z rzędu przegranych spotkań wyjazdowych.

Natomiast drużyna Centry w ostatniej kolejce nieszczęśliwie zremisowała w derbach Ostrowa z Ostrovią 1:1 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Po pierwszej rundzie rywale zdobyli 24 punkty wygrywając 7 spotkań z tego aż 5 jako gospodarz (mecze na boiskach w Czekanowie i Ostrovii w Ostrowie ze względu na remont swojego boiska), remisując w 3 spotkaniach z tego jedno u siebie z Nielbą oraz ponosząc 7 porażek z tego 3 u siebie z Polonią Kępno na początku rundy oraz minimalne przegrane po 0:1 z Lipnem Stęszew i Polonią Leszno.

Ostatni pojedynek ligowy w Ostrowie pomiędzy Centrą a Huraganem został rozegrany 17 czerwca tego roku, kiedy w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu Huraganiści pewnie wygrali 3:1 po dwóch bramkach Bartosza Żołądkiewicza i jednej Łukasza Maciejewskiego, natomiast w pierwszym meczu obecnego sezonu rozegranym w Pobiedziskach 5 sierpnia br. również górą był Huragan wygrywając 2:0 po bramkach Macieja Jakubka i Mykhailo Mazura.

Dotychczasowy bilans ligowych spotkań z Centrą Ostrów Wlkp. jest korzystny dla Huraganu. Na 5 rozegranych spotkania 4 wygrane i 1 porażka.

Należy zaznaczyć, że sponsorami wyjazdu drużyny seniorów do Ostrowa będą Witrans - Transport i Spedycja, Profesjonalna firma sprzątająca Błysk oraz Stacja kontroli pojazdów Ligmanowscy. Dziękujemy naszym sponsorom za dodatkowe wsparcie!

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy