w 1984 r. Damian Ludwiczak
Zawodnik Huraganu w sezonie 2015/16. Napastnik.
Tego dnia wydarzyło się...
w 2017 r. zmarł Władysław Szymkowiak
Zawodnik Huraganu drugiej połowy lat 70' oraz wczesnych lat 80'. Działacz, gospodarz klubu.
  • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Płomień Połajewo
    14 sierpnia 2020 r.
    Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Płomień Połajewo

Trzeci ligowy pojedynek i trzeci na własnym terenie. Rywalem Pobiedziszczan będzie aktualnie 13 zespół ligowej tabeli Płomień Połajewo, który ma na swoim koncie jeden zdobyty punkt po remisie z Polonią Chodzież.

Najbliższa niedziela, godzina 15:00 – zapraszamy!

więcej
  • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Lechita Kłecko
    7 sierpnia 2020 r.
    Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Lechita Kłecko

Druga ligowa kolejka przyniesie nam pojedynek z zespołem z pobliskiego Kłecka. Zespół Lechity awansował do V ligi z drugiego miejsca w klasie okręgowej bez rozgrywania baraży, zgodnie z decyzjami WZPN. Pierwotnie mecz rozegrany miał być w Kłecku, ale ze względu na prace przy murawie na obiekcie rywala spotkanie przeniesione zostało do Pobiedzisk.

więcej
  • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin
    31 lipca 2020 r.
    Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Po 258 dniach, 22 godzinach i 15 minutach drużyna seniorów naszego klubu powróci do ligowej rywalizacji. Ostatni mecz o stawkę czerwono-czarni rozegrali 17 listopada ubiegłego roku z Czarnymi Czerniejewo (wygrana 5:3). W najbliższą niedzielę o godzinie 15. na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach pierwszy mecz nowego sezonu!

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN
    11 października 2019 r.
    Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

więcej
  • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka
    4 października 2019 r.
    Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

Najbliższa niedziela przyniesie nam kolejny ligowy pojedynek seniorów na własnym terenie. Będzie to już piąty mecz w tej rundzie na własnym terenie. Rywalem czerwono-czarnych o godzinie 15:00 będzie GLKS Wysoka.

więcej
  • Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN
    27 września 2019 r.
    Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Czas na lokalne derby. W VIII kolejce Pobiedziszczanie udadzą się do sąsiedniej gminy czyli do Kostrzyna gdzie w sobotę o godzinie 16:00 zagrają z miejscową Lechią. Rywale póki co rozczarowują i po siedmiu rozegranych meczach zajmują ostatnie miejsce w tabeli.