Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tylko młodziki z pełną pulą w miniony weekend

18 09 27 1        Drużyna juniora starszego pod wodzą trenera Roberta Raszewskiego, w sobotnie popołudnie doznała pierwszej porażki w sezonie. Po pięciu zwycięstwach zawodnicy Huraganu ulegli TPS-owi Winogrady 2:0.

Pierwszą bramkę Huraganiści stracili po błędzie defensywy, natomiast drugą z rzutu karnego. Juniorzy starsi zagrali słabszy mecz, a bardzo dobrze zorganizowany przeciwnik to wykorzystał.

Kolejna grupa, juniora młodszego podejmowała na własnym boisku w meczu na szczycie drużynę Przemysława z Poznania. Pierwsza połowa bardzo zacięta. Sprawiedliwie zakończona remisem 0:0. Niestety w drugiej połowie to przeciwnicy po drobnych błędach i chwilowego brak koncentracji naszej drużyny wykorzystali szanse, zdobywając 2. bramki. Ostateczny wynik tego meczu to 2:0 dla Przemysława.

Młodziki pod kierunkiem trenerów Adama Stachowiaka i Krystian Zielińskiego na własnym boisku podejmowali drużynę Orlik Poznań w ramach rozgrywek II ligi. Od samego początku rywalizacja była bardzo zacięta, ale to czerwono-czarni dominowali.

Brakowało tylko skutecznego wykończenia akcji. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Już w drugiej minucie po wznowieniu gry rzut wolny skutecznie wykorzystał Antek Misiur umieszczając futbolówkę tuż pod poprzeczką siatki gości.

Swoją pierwszą bramkę w barwach Huraganu miał szansę strzelić także Marcel Pasternak, dla którego był to drugi mecz ligowy. Niestety piłka minęła bramkę kilka centymetrów od słupka. Ostatecznie to Mikołaj Młody wpisał się na listę strzelców w 54 minucie meczu dobijając piłkę, która po strzale Tymka Hetmańczyka odbiła się od słupka. Końcowy rezultat meczu to 2:0 dla Huraganistów.

W miniony weekend swój mecz z Mieszkiem Gniezno rozgrywała drużyna orlików. Drużyna Mieszka w ligowej rywalizacji zajmuje pierwsze miejsce. Konfrontacja z tak dobrze dysponowanym przeciwnikiem była trudna, natomiast bogata w doświadczenia. Ostateczny wynik spotkania to 10:2 dla Mieszka. Bramki dla Huraganu zdobyli Łukasz Kusztelski oraz Olivier Kluczyński.

Drużyna Trampkarzy oraz Żaków pauzowała w tej kolejce. Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności.

Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (pb)