Ostatni mecz

XVII kolejka - 19-11-2017

HURAGAN Pobiedziska 0 : 1 GLKS Wysoka

Sprawiedliwy remis w starciu z Wełną

17 08 15      Drugi remis z rzędu zanotowali piłkarze Huraganu. Tym razem czerwono-czarni zremisowali na własnym terenie z Wełną Skoki 1:1.

Warto odnotować, że mecz obserwowało ok. 300. widzów czyli jeszcze więcej niż dwa tygodnie temu.

Mecz rozgrywany był w upale sięgającym blisko 30°C. W pierwszej części gry bramki mogły paść dla obu drużyn. Najpierw w 15' minucie w poprzeczkę trafił Bartosz Żołądkiewicz, a 32' minucie w słupek huknął z ok. 35 metrów Piotr Trepka. Goście z kolei nie wykorzystali sytuacji sam na sam. Lepszy w tej akcji był nasz bramkarz Dominik Nowicki.

Zaraz po przerwie śmielej zaatakowali goście. Bramkę zdobyli po strzale z bocznego sektora boiska z rzutu wolnego przez Michała Gruszkę w 62' minucie gry. Później bliski wyrównania był Mikołaj Kidawa. Wełna mogła zakończył mecz ale piłkę z linii bramkowej wybił kapitan naszej drużyny Marcin Pająk

W końcówce do wyrównania dążyli Huraganiści. Udało się w 92' minucie gry za sprawą Norberta Okonowskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem gości. W ostatnich sekundach gola rozstrzygającego mógł zdobyć Adam Napieralski ale arbiter dopatrzył się spalanego i spotkanie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów.

Skład: Dominik Nowicki - Piotr Trepka (59' Mikołaj Kidawa), Marcin Pająk, Ernest Maćkowiak, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła, Bartosz Żołądkiewicz (70' Igor Watras), Mikołaj Szymocha, Oskar Włodarczyk (59' Norbert Okonowski), Patryk Jóźwiak - Mikołaj Witaszyk (70' Adam Napieralski). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Mateusz Siemiński, Mateusz Gawroński. (gk)