Plan przygotowań seniorów do rundy wiosennej

17 12 08       Koniec ligowych zmagań oraz treningów nie oznacza końca działań ludzi działających w klubie. Efektem jednego z obszaru prac jest plan przygotowań drużyny seniorów przygotowany przez sztab pierwszego zespołu naszego klubu.

       Do zajęć Huraganiści powrócą 8 stycznia zajęciami w hali lub na orliku w zależności od warunków atmosferycznych. Wcześniej, bo 6 stycznia w sobotę czerwono-czarni wezmą udział w ciekawie obsadzonym turnieju halowym we Wrześni. Tydzień później również w turnieju halowym nasz zespół zaprezentuje się w Plewiskach.

        W trakcie okresu przygotowawczego drużyna trenera Pawła Kutni trenowała będzie dwa razy w tygodniu na boisku ze sztuczną trawą w Poznaniu przy ulicy Gdyńskiej. Dodatkowo planowane są zajęcia m.in. w hali, siłowni, klubie fitness, znajdzie się również czas na odnowę biologiczną. 

       Huraganiści przed rozpoczęciem rozgrywek, które zainaugurują meczem wyjazdowym z Wełną Skoki w sobotę 18 marca rozegrają siedem spotkań towarzyskich. Cztery z nich w Poznaniu przy ulicy Gdyńskiej z Obrą Kościan (IV liga), PKS Racot (IV liga), Centra Ostrów Wlkp. (III liga). Jeden z terminów tj. 24.02. godzina 16. na chwile obecną jest wolny (kontakt ws. rozegrania meczu 724 272 655). 

     Powodem powyższego wolnego terminu w którym zaplanowany był mecz z Ostrovią Ostrów Wlkp. (III liga) jest zmiana daty rozegrania spotkania 1/4 Okręgowego Pucharu Polski z Polonią Środa. Mecz pierwotnie miał się odbyć 10.04, a zostanie rozegrany tydzień wcześniej ze względu na szybszy start III ligi w której występują piłkarze ze Środy. 

     W Jarocinie zmierzymy się z III-ligową Jarotą, a na tydzień przed ligą na naturalnej nawierzchni zagramy z ligowym rywalem Gromem Plewiska z którym oba spotkania w tym sezonie zostały już rozegrane.

      Cały terminarz spotkań gier kontrolnych dostępny jest tutaj.

jesien17