Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Plan przygotowań seniorów do rundy wiosennej

17 12 08       Koniec ligowych zmagań oraz treningów nie oznacza końca działań ludzi działających w klubie. Efektem jednego z obszaru prac jest plan przygotowań drużyny seniorów przygotowany przez sztab pierwszego zespołu naszego klubu.

       Do zajęć Huraganiści powrócą 8 stycznia zajęciami w hali lub na orliku w zależności od warunków atmosferycznych. Wcześniej, bo 6 stycznia w sobotę czerwono-czarni wezmą udział w ciekawie obsadzonym turnieju halowym we Wrześni. Tydzień później również w turnieju halowym nasz zespół zaprezentuje się w Plewiskach.

        W trakcie okresu przygotowawczego drużyna trenera Pawła Kutni trenowała będzie dwa razy w tygodniu na boisku ze sztuczną trawą w Poznaniu przy ulicy Gdyńskiej. Dodatkowo planowane są zajęcia m.in. w hali, siłowni, klubie fitness, znajdzie się również czas na odnowę biologiczną. 

       Huraganiści przed rozpoczęciem rozgrywek, które zainaugurują meczem wyjazdowym z Wełną Skoki w sobotę 18 marca rozegrają siedem spotkań towarzyskich. Cztery z nich w Poznaniu przy ulicy Gdyńskiej z Obrą Kościan (IV liga), PKS Racot (IV liga), Centra Ostrów Wlkp. (III liga). Jeden z terminów tj. 24.02. godzina 16. na chwile obecną jest wolny (kontakt ws. rozegrania meczu 724 272 655). 

     Powodem powyższego wolnego terminu w którym zaplanowany był mecz z Ostrovią Ostrów Wlkp. (III liga) jest zmiana daty rozegrania spotkania 1/4 Okręgowego Pucharu Polski z Polonią Środa. Mecz pierwotnie miał się odbyć 10.04, a zostanie rozegrany tydzień wcześniej ze względu na szybszy start III ligi w której występują piłkarze ze Środy. 

     W Jarocinie zmierzymy się z III-ligową Jarotą, a na tydzień przed ligą na naturalnej nawierzchni zagramy z ligowym rywalem Gromem Plewiska z którym oba spotkania w tym sezonie zostały już rozegrane.

      Cały terminarz spotkań gier kontrolnych dostępny jest tutaj.

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner