Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy wracają do treningów

18 01 04        Halowym turniejem w najbliższą sobotę we Wrześni zainaugurują okres przygotowawczy seniorzy naszego klubu.

       Pierwszy trening zawodników trenera Pawła Kutni odbędzie się w przyszły poniedziałek 8 stycznia na orliku.

      Dokładny plan okresu przygotowawczego, który zamieściliśmy za pośrednictwem naszej strony na początku grudnia ubiegłego już roku wraz z terminarzem sparingów dostępny jest tutaj. Zapraszamy do zapoznania.

        Huraganiści w trakcie dziewięciu tygodni przygotowań trenować będą m.in. w siłowni oraz na orliku. Dwa razy w tygodniu zajęcia odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy ulicy Gdyńskiej gdzie nasz zespół zagra większość gier kontrolnych. Łączenie czerwono-czarni rozegrają siedem spotkań przed rozpoczęciem zmagań ligowych.

      Wiemy już na pewno, że w rundzie jesiennej nie zobaczmy Mateusza Gawrońskiego, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu oraz Mikołaja Kidawy, który ze względu na pracę oraz studia musiał zawiesić treningi. Do gry wiosną nie wróci na pewno kontuzjowany Bartosz Żołądkiewicz.

      Do treningów po półrocznej przerwie wraca z kolei podstawowy zawodnik rundy wiosennej ubiegłego roku, wychowanek Marcin Jackowiak. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner