Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Huraganiści po pierwszym tygodniu przygotowań

18 01 13      Pierwszy tydzień treningów mają za sobą piłkarze drużyny seniorów trenera Pawła Kutyni. Czerwono-czarni odbyli wspólnie trzy jednostki treningowe, a jutro tj. niedzielę zagrają w drugim turnieju halowym tego roku w Plewiskach.

       Poniedziałkowy, inauguracyjny trening odbył się na orliku w Pobiedziskach, środowy na boisku ze sztuczną trawą w Poznaniu, a czwartkowy w Energi Super Parku również w Poznaniu gdzie nasi zawodnicy bardzo intensywnie popracowali nad siłą m.in. na trampolinach.

      Średnio w trzech pierwszych jednostkach wzięło udział 18 zawodników. Zabrakło m.in. Gawrońskiego i Kidawy, których jak wspominaliśmy wcześniej nie zobaczmy na pewno wiosną w barwach HP oraz Arkadiusz Powałowskiego, którego prawdopodobnie również wiosną zabraknie na placu gry.

      Z kolei testowanych póki co jest trzech graczy (dwóch obrońców i pomocnik). Do treningów jak informowaliśmy wcześniej powrócił po półrocznej przerwie pomocnik Marcin Jackowiak

      Pierwszy mecz kontrolny Huraganiści rozegrają 27 stycznia w Poznaniu z Obrą Kościan, która na występuje w grupie południowej IV ligi i zajmuje tam po pierwszej rundzie 6. miejsce. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk) 

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner