Nowicki, Brylewski i Jędrzejczak w kadrze Wielkopolski na UEFA Regions Cup!

19 06 25 3  Trzech zawodników seniorów Huraganu Pobiedziska powołanych zostało do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, która weźmie udział w turnieju eliminacyjnym UEFA Regions Cup. 

    Bramkarz Dominik Nowicki, obrońca Daniel Brylewski i pomocnik Marcin Jędrzejczak wyjadą na turniej, który odbędzie się w dniach 28-30.06 w Policach. Rywalizować w nim będą reprezentacje województw Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Zachodniopomorskiego oraz Wielkopolskiego. 

     Rozgrywki piłkarskie w ramach "UEFA Regions Cup" zwane Pucharem Narodów są nieformalnymi Mistrzostwami Europy dla najlepszych zawodników amatorów rozgrywanymi co 2 lata. Organizatorem Pucharu Regionów na szczeblu krajowym jest Polski Związek Piłki Nożnej. Rozgrywki te mają za zadanie wyłonić Mistrza Polski Amatorów, który reprezentował będzie PZPN w Pucharze Regionów UEFA.

       Kadra na turniej liczy 18 zawodników. Wśród powołanych są zawodnicy m.in. III-ligowców Mieszka Gniezno i Jaroty Jarocin, IV-ligowców Nielby Wągrowiec czy Ostrovii Ostrów Wlkp. (gk)

19 06 25