Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Nowicki, Brylewski i Jędrzejczak w kadrze Wielkopolski na UEFA Regions Cup!

19 06 25 3  Trzech zawodników seniorów Huraganu Pobiedziska powołanych zostało do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, która weźmie udział w turnieju eliminacyjnym UEFA Regions Cup. 

    Bramkarz Dominik Nowicki, obrońca Daniel Brylewski i pomocnik Marcin Jędrzejczak wyjadą na turniej, który odbędzie się w dniach 28-30.06 w Policach. Rywalizować w nim będą reprezentacje województw Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Zachodniopomorskiego oraz Wielkopolskiego. 

     Rozgrywki piłkarskie w ramach "UEFA Regions Cup" zwane Pucharem Narodów są nieformalnymi Mistrzostwami Europy dla najlepszych zawodników amatorów rozgrywanymi co 2 lata. Organizatorem Pucharu Regionów na szczeblu krajowym jest Polski Związek Piłki Nożnej. Rozgrywki te mają za zadanie wyłonić Mistrza Polski Amatorów, który reprezentował będzie PZPN w Pucharze Regionów UEFA.

       Kadra na turniej liczy 18 zawodników. Wśród powołanych są zawodnicy m.in. III-ligowców Mieszka Gniezno i Jaroty Jarocin, IV-ligowców Nielby Wągrowiec czy Ostrovii Ostrów Wlkp. (gk)

19 06 25

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner