Poznaj naszego Sponsora: GW Usługi Inżynierskie Grzegorz Walkowiak

gwalkowiak      Wracamy i kontynuujemy cykl Poznaj naszego Sponsora! To kolejny po "HuraganTV" obszar działania, który powraca na stałe do naszej "ramówki działaności klubu".

      Kolejna firma w "palecie" naszych darczyńców, która zdecydowała się wspierać klub jako sponsor, to GW Usługi Inżynierskie Grzegorz Walkowiak.

       Nasz darczyńca oferuje szeroki wachlarz usług dla inwestorów prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Pełni także funkcję inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Wykonuje okresowe przeglądy techniczne, roczne i pięcioletnie. Dodatkowo świadczy usługi związane z doradztwem technicznym w zakresie konstrukcji i materiałów. Zajmuje się sporządzaniem przedmiarów, kosztorysów oraz wycen przed, jak i po inwestycji. Sprawuje nadzór nad realizacją projektów.

    Pobiedziska firma swoją działalność prowadzi również poza granicami miasta. Środa Wielkopolska, Wągrowiec, Poznań, Nowy Tomyśl, to tylko niektóre z miejscowości, w których działa nasz sponsor.

      "Dom remontujesz. Na budowę pałacu masz chęć.

      Grzegorza Walkowiaka znajdziesz przy ul. Tysiąclecia 8a/5."

    Jesteśmy wdzięczni za okazywaną nam pomoc finansową i mentalną. Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych Sponsorów klubu Huragan Pobiedziska w cyklu artykułów "Poznaj naszego Sponsora". (bs)

jesien17