Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

VI Gala Huraganu Pobiedziska przeszła do historii

17 12 2       W niedzielę 17 grudnia w Auli Kompleksu Edukacyjno-Sportowego odbyła się kolejna już VI Gala Piłkarska Huraganu Pobiedziska, w trakcie której podsumowano mijający 2017 rok.

    Impreza w 100% przygotowana przez pasjonatów sportu i społeczników jak zawsze wypadła profesjonalnie. Nie zabrakło występów artystycznych wokalistki Mai Włodarczyk, iluzjonisty Karola Drzewieckiego oraz cheerliderek Huragan Girls

       W wypełnionej po same brzegi auli (ponad 300 osób) Zarząd Huraganu w ponad dwugodzinnym multimedialnym show podsumował mijający rok, przedstawił perspektywy swojego działania na rok 2018 oraz wyróżnił pucharami zawodników wszystkich grup w kilku kategoriach.

       Na gali obecni byli zaproszeni goście tj. Burmistrz Pobiedzisk Pani Dorota Nowacka, Dyrektor OSiR Pan Artur Krysztofiak, Radni, Sponsorzy oraz przedstawiciele WZPN Panowie Marcin Drajer oraz Maciej Chłodnicki.

     17 12 28 3    Wyróżnienia wśród orlików otrzymali kolejno: Hubert Patalas i Igor Grzegorczyk, młodzików Krzysztof Kozanecki i Kacper Trzosek, trampkarzy Kacper Antkowiak i Jan Frankowski, juniorów młodszych Marceli Hierowski i Eryk Drożdżyński oraz juniorów starszych Bartosz Łaganowski i Igor Watras

    W kategorii orlików Piłkarzem Roku został Wojciech Tanaś, młodzików Michał Maciejewski, trampkarzy Michał Walkowiak, juniorów młodszych Olivier Strosin, a juniorów starszych Filip Sadowczyk

    W ekipie seniorów statuetki powędrowały do: Bramkarz Roku - Dominik Nowicki, Obrońca - Arkadiusz Powałowski, Pomocnik - Damian Gocałek, Napastnik - Mateusz Chachuła, Odkrycie - Mikołaj Szymocha, Młodzieżowiec - Kacper Bienert. Piłkarzem Roku 2017 został kapitan drużyny, obrońca Marcin Pająk!17 12 28

     Wyróżnienie specjalne przypadło drużynie naszych Huragan Girls, które świętowały w tym roku 5-lecie swojej działalności. Dziewczyny oprócz pamiątkowych statuetek otrzymały dodatkowo od piłkarzy drużyny seniorów czerwone róże!

    Wcześniej każdy z zawodników sześciu grup młodzieżowych otrzymał na scenie oprawiony dyplom w podziękowaniu za reprezentowanie barwo HP oraz nowy kalendarz na 2018 rok. Podziękowano również kierownikom wszystkich grup w naszym klubie.

       Nie zabrakło również podziękowań dla naszych sponsorów. Obecni na gali z rąk Prezesa klubu Grzegorza Krawczyka otrzymali pamiątkowe statuetki jako podziękowanie za nieocenioną pomoc!

      Fotorelacja z tego piłkarskiego Pobiedziskiego święta przygotowana przez Karolinę i Michała Jabłońskich obejrzeć można tutaj.

     Dzień wcześniej tj. w sobotę 16 grudnia w Hotelu Aleksandra w Pobiedziskach odbyło się również klubowe spotkanie Wigilijne na którym obecna była m.in. również Pani Burmistrz Dorota Nowacka, Trenerzy, Zarząd oraz wszystkie osoby blisko związane z działalnością naszego stowarzyszenia.

17 12 28 1

17 12 28 4