Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

IV Liga Grupa płn SEZON 2017/2018

Wydrukować

VI kolejka - 03-09-2017

02-09-2017 16:00 GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo0 : 1Kotwica Kórnik
0:1
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
02-09-2017 16:00 ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo3 : 0LUBUSZANIN Trzcianka
3:0
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
02-09-2017 16:00 UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz2 : 0SPARTA Oborniki
2:0
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
02-09-2017 16:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki1 : 4MIESZKO Gniezno
1:4
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
02-09-2017 16:00 WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód6 : 0POGOŃ Łobżenica
6:0
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
02-09-2017 16:00 NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec2 : 3Grom Plewiska
2:3
Grom Plewiska
Grom Plewiska
03-09-2017 15:00 HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska2 : 1ORŁY Pniewy
Bramki Mateusz Chachuła153’   
Bramki Mikołaj Witaszyk134’   
Żółta kartka Mateusz Chachuła166’   
Żółta kartka Mikołaj Witaszyk133’   
Żółta kartka Oskar Włodarczyk145’   
Żółta kartka Bartosz Żołądkiewicz175’   
2:1
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
03-09-2017 16:00 GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka2 : 3TARNOVIA Tarnowo Podg.
2:3
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.

VII kolejka - 10-09-2017

07-09-2017 00:00 NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec2 : 1GLKS Wysoka
2:1
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
09-09-2017 00:00 LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka5 : 0UNIA Swarzędz
5:0
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
09-09-2017 00:00 MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno7 : 0WARTA Międzychód
7:0
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
09-09-2017 00:00 ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy2 : 0GKS Dopiewo
2:0
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
09-09-2017 12:00 Grom Plewiska
Grom Plewiska
Grom Plewiska1 : 1SPARTA Oborniki
1:1
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
10-09-2017 12:00 Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik2 : 2ISKRA Szydłowo
2:2
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
10-09-2017 17:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica0 : 2HURAGAN Pobiedziska
   20’1Bramki Mikołaj Kidawa
   60’1Bramki Mikołaj Kidawa
   66’1Żółta kartka Kacper Bienert
0:2
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
11-09-2017 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.2 : 0WEŁNA Skoki
2:0
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki

VIII kolejka - 17-09-2017

16-09-2017 16:00 GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo3 : 3ISKRA Szydłowo
3:3
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
16-09-2017 16:00 UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz2 : 1Kotwica Kórnik
2:1
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
16-09-2017 16:00 Grom Plewiska
Grom Plewiska
Grom Plewiska0 : 0LUBUSZANIN Trzcianka
0:0
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
16-09-2017 16:00 GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka1 : 0SPARTA Oborniki
1:0
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
Strona 3 z 9
Ostatnia20