Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

IV Liga Grupa płn SEZON 2017/2018

Wydrukować

VIII kolejka - 17-09-2017

16-09-2017 16:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki1 : 4NIELBA Wągrowiec
1:4
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
16-09-2017 16:00 ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy3 : 1POGOŃ Łobżenica
3:1
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
16-09-2017 16:00 WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód1 : 3TARNOVIA Tarnowo Podg.
1:3
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
17-09-2017 15:00 HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska1 : 3MIESZKO Gniezno
Bramki Ernest Maćkowiak183’   
Żółta kartka Ernest Maćkowiak148’   
1:3
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno

IX kolejka - 23-09-2017

23-09-2017 16:00 ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo2 : 0UNIA Swarzędz
2:0
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
23-09-2017 16:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki3 : 1SPARTA Oborniki
3:1
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
23-09-2017 16:00 MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno3 : 0ORŁY Pniewy
3:0
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
23-09-2017 16:00 Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik3 : 4Grom Plewiska
3:4
Grom Plewiska
Grom Plewiska
23-09-2017 16:00 LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka3 : 1GLKS Wysoka
3:1
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
23-09-2017 16:00 NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec0 : 5WARTA Międzychód
0:5
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
23-09-2017 16:00 TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.3 : 2HURAGAN Pobiedziska
   71’1Bramki Arkadiusz Powałowski
   76’1Bramki David Paku-Tshela
   44’1Żółta kartka David Paku-Tshela
   67’1Żółta kartka Ernest Maćkowiak
3:2
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
24-09-2017 17:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica0 : 5GKS Dopiewo
0:5
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo

X kolejka - 01-10-2017

30-09-2017 15:00 GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo1 : 1UNIA Swarzędz
1:1
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
30-09-2017 15:00 Grom Plewiska
Grom Plewiska
Grom Plewiska3 : 0ISKRA Szydłowo
3:0
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
30-09-2017 15:00 WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód3 : 2SPARTA Oborniki
3:2
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
30-09-2017 15:00 ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy1 : 2TARNOVIA Tarnowo Podg.
1:2
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
01-10-2017 15:00 HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska1 : 0NIELBA Wągrowiec
Bramki Patryk Jóźwiak185’   
Żółta kartka Mikołaj Witaszyk124’   
Żółta kartka Adam Napieralski163’   
Żółta kartka Piotr Trepka189’   
1:0
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
01-10-2017 15:00 GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka1 : 1Kotwica Kórnik
1:1
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
01-10-2017 15:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki3 : 2LUBUSZANIN Trzcianka
3:2
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
01-10-2017 15:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica1 : 2MIESZKO Gniezno
1:2
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
Strona 4 z 9
Ostatnia20