Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin! 7 lipca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

Minimum 17 spotkań rozegrają czerwono-czarni w rundzie jesiennej nowego sezonu. 9 meczów na własnym terenie, 8 na wyjeździe.

Już na początek zawodników trenera Pawła Kutyni czeka bardzo trudne zadanie. Leśnik Margonin w minionym sezonie zajął w ligowej tabeli 3 lokatę tracąc do miejsca dającego awans 1 punkt lub... kilka minut. W marcu rozegrany został zaległy mecz Iskry Szydłowo z Leśnikiem, który zakończył się remisem 2:2. Nasi przyszli rywale stracili prowadzenie w końcówce przez co na drugie miejsce wskoczyła Iskra i ostatecznie, przez "koronawirusowe rozstrzygnięcia" awansowała do IV ligi.

Warto również przypomnieć, żę jesienią ubiegłego roku Leśnik wygrał w Pobiedziskach 6:3 (!). Zachęcamy do przypomnienia sobie tego spotkania -> HuraganTV (tutaj). Zespół z Margonina wymieniany jest w gronie drużyn, które walczyć będą o wygranie ligi, więc już w pierwszej kolejce nowego sezonu czekają nas spore emocje!

Poniżej prezentujemy "weekendowy" rozkład spotkań. Na dniach z pewnością poznamy również dokładne daty oraz godziny rozegrania meczów. (gk)

Huragan Pobiedziska