Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 15 czerwca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

Pierwotnie pierwszym towarzyskim przeciwnikiem w sobotę 27 czerwca miał być Płomień Nekla, lecz ze względu na szybciej zaplanowany powrót do rywalizacji ligowej doszedł dodatkowy rywal. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w Obornikach Pobiedziszczanie zagrają z miejscową Spartą. 

Na pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 18 zawodników. Cieszy powrót do zajęć kontuzjowanego Adama Niedzielskiego, który w trening z pełnym obciążeniem "wejdzie" w przyszłym tygodniu.

Z drużyną trenował prezentowany już na naszej stronie nowy "nabytek" bramkarz Sławomir Janicki. Z kolei oprócz Mikołaja Miczyńskiego wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał również Bohdan Tril(gk) 

Huragan Pobiedziska