Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

W czwartek 4 czerwca po czterech tygodniach treningów od umożliwienia wznowienia zajęć, Huraganiści oficjalnie zakończą rundę wiosenną. Przerwa potrwa dokładnie 10 dni i już 15 czerwca w poniedziałek zespół seniorów Huraganu rozpocznie przygotowania do pierwszej rundy sezonu 2020/21. Premierowa, ligowa kolejka na ten moment planowana jest na 8/9 dzień sierpnia. 

Nim jednak czerwono-czarni walczyć będą o punkty w V lidze rozegrają min. 8 meczów sparingowych i zaliczą 25 jednostek treningowych. Na teraz trzy spotkania odbędą się na stadionie w Pobiedziskach, cztery na wyjeździe.

Pierwszym sparingpartnerem 27 czerwca będzie Płomień Nekla (wyjazd), niewykluczone jednak, że sparingowa inauguracja będzie miała miejsce tydzień wcześniej na własnym terenie. W kolejnych grach podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego zmierzą się kolejno: 04.07 - TPS Winogrady Poznań (wyjazd), 12.07 - Iskra Szydłowo (dom), 15.07 - Lider Swarzędz (dom), 18.07 - PKS Racot (wyjazd), 22.07 - Warta II Poznań (wyjazd), 25.07 - Grom Plewiska (wyjazd), 01.08 - Ostrovia Ostrów Wlkp. (dom). Dokładne godziny spotkań pojawią się w najbliższym czasie w zakładce Seniorzy - > Sparingi

Jeśli chodzi o aspekt kadrowy, na ten moment wiadomo, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał bramkarz Mikołaj Miczyński, który w poprzednim sezonie zaliczył 10 występów (8 w lidze). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów
  2 lipca 2020 r.
  Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił z jakimi rywalami przyjdzie rywalizować naszym seniorskim drużyną w zbliżającym się sezonie 2020/21. Drużyna seniorów rozgrywki V ligi rozpocznie w pierwszy weekend sierpnia, z kolei rezerwy do walki o ligowe punkty w B-klasie przystąpią 2 tygodnie później. Obie drużyny wystąpią również rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski.

  więcej 
 • Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!
  25 czerwca 2020 r.
  Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

  W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej