Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

W czwartek 4 czerwca po czterech tygodniach treningów od umożliwienia wznowienia zajęć, Huraganiści oficjalnie zakończą rundę wiosenną. Przerwa potrwa dokładnie 10 dni i już 15 czerwca w poniedziałek zespół seniorów Huraganu rozpocznie przygotowania do pierwszej rundy sezonu 2020/21. Premierowa, ligowa kolejka na ten moment planowana jest na 8/9 dzień sierpnia. 

Nim jednak czerwono-czarni walczyć będą o punkty w V lidze rozegrają min. 8 meczów sparingowych i zaliczą 25 jednostek treningowych. Na teraz trzy spotkania odbędą się na stadionie w Pobiedziskach, cztery na wyjeździe.

Pierwszym sparingpartnerem 27 czerwca będzie Płomień Nekla (wyjazd), niewykluczone jednak, że sparingowa inauguracja będzie miała miejsce tydzień wcześniej na własnym terenie. W kolejnych grach podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego zmierzą się kolejno: 04.07 - TPS Winogrady Poznań (wyjazd), 12.07 - Iskra Szydłowo (dom), 15.07 - Lider Swarzędz (dom), 18.07 - PKS Racot (wyjazd), 22.07 - Warta II Poznań (wyjazd), 25.07 - Grom Plewiska (wyjazd), 01.08 - Ostrovia Ostrów Wlkp. (dom). Dokładne godziny spotkań pojawią się w najbliższym czasie w zakładce Seniorzy - > Sparingi

Jeśli chodzi o aspekt kadrowy, na ten moment wiadomo, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał bramkarz Mikołaj Miczyński, który w poprzednim sezonie zaliczył 10 występów (8 w lidze). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej