Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

W czwartek 4 czerwca po czterech tygodniach treningów od umożliwienia wznowienia zajęć, Huraganiści oficjalnie zakończą rundę wiosenną. Przerwa potrwa dokładnie 10 dni i już 15 czerwca w poniedziałek zespół seniorów Huraganu rozpocznie przygotowania do pierwszej rundy sezonu 2020/21. Premierowa, ligowa kolejka na ten moment planowana jest na 8/9 dzień sierpnia. 

Nim jednak czerwono-czarni walczyć będą o punkty w V lidze rozegrają min. 8 meczów sparingowych i zaliczą 25 jednostek treningowych. Na teraz trzy spotkania odbędą się na stadionie w Pobiedziskach, cztery na wyjeździe.

Pierwszym sparingpartnerem 27 czerwca będzie Płomień Nekla (wyjazd), niewykluczone jednak, że sparingowa inauguracja będzie miała miejsce tydzień wcześniej na własnym terenie. W kolejnych grach podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego zmierzą się kolejno: 04.07 - TPS Winogrady Poznań (wyjazd), 12.07 - Iskra Szydłowo (dom), 15.07 - Lider Swarzędz (dom), 18.07 - PKS Racot (wyjazd), 22.07 - Warta II Poznań (wyjazd), 25.07 - Grom Plewiska (wyjazd), 01.08 - Ostrovia Ostrów Wlkp. (dom). Dokładne godziny spotkań pojawią się w najbliższym czasie w zakładce Seniorzy - > Sparingi

Jeśli chodzi o aspekt kadrowy, na ten moment wiadomo, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał bramkarz Mikołaj Miczyński, który w poprzednim sezonie zaliczył 10 występów (8 w lidze). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej