Akademia - Junior młodszy (2004-2007) - kadra 2020/2021

Akademia - Junior młodszy (2004-2007) - drużyna 2020/2021

Junior młodszy


Sztab 2020/2021


Runda wiosenna - sezon 2020/2021
Tabela Junior młodszy (2004-2007) - I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 4

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń 14 37 63:18 12 1 1
2.
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo 14 34 56:16 11 1 2
3.
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI 14 23 43:29 7 2 5
4.
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las 14 18 41:39 6 0 8
5.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 14 17 28:40 5 2 7
6.
GAP GRODZISK WLKP.
GAP GRODZISK WLKP. 14 14 24:34 4 2 8
7.
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska 14 12 22:56 4 0 10
8.
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód 14 9 27:72 3 0 11


Terminarz / wyniki Junior młodszy (2004-2007) - I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 4 2020/2021

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
19.05.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:1
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
2
26.06.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:5
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
3
11.05.2021 r.
godz. 18:00
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
5:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
23.06.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:3
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
5
25.04.2021 r.
godz. 10:00
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
4:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
1.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:1
GAP GRODZISK WLKP.
GAP GRODZISK WLKP.
7
8.05.2021 r.
godz. 12:30
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
1:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
15.05.2021 r.
godz. 13:00
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
2:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9
23.05.2021 r.
godz. 10:00
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
5:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
29.05.2021 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
0:4
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
11
2.06.2021 r.
godz. 20:15
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
3:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
12
5.06.2021 r.
godz. 13:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:5
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
13
12.06.2021 r.
godz. 11:00
GAP GRODZISK WLKP.
GAP GRODZISK WLKP.
1:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
14
20.06.2021 r.
godz. 10:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:0
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód


Runda jesienna - sezon 2020/2021
Tabela Junior młodszy (2004-2007) - I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 4

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń82226:9710
2.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska81535:21503
3.
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI8819:23224
4.
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska8715:31215
5.
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las8624:35206


Terminarz / wyniki - Junior młodszy (2004-2007) - I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 4 2020/2021

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
29.08.2020 r.
godz. 10:00
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
5:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1
19.05.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:1
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
2
6.09.2020 r.
godz. 12:00
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
5:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
26.06.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:5
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
3
11.05.2021 r.
godz. 18:00
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
5:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
19.09.2020 r.
godz. 11:30
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
2:8
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
23.06.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:3
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
5
26.09.2020 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4:0
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
5
25.04.2021 r.
godz. 10:00
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
4:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
3.10.2020 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
0:4
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
6
1.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:1
GAP GRODZISK WLKP.
GAP GRODZISK WLKP.
7
10.10.2020 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9:0
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
7
8.05.2021 r.
godz. 12:30
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
1:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
15.05.2021 r.
godz. 13:00
AP Błękitni Owińska
AP Błękitni Owińska
2:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9
24.10.2020 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6:3
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
9
23.05.2021 r.
godz. 10:00
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
5:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
8.11.2020 r.
godz. 10:00
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
2:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
29.05.2021 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
0:4
Luboński 1943 Luboń
Luboński 1943 Luboń
11
2.06.2021 r.
godz. 20:15
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
3:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
12
5.06.2021 r.
godz. 13:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:5
ORŁY KOMORNIKI
ORŁY KOMORNIKI
13
12.06.2021 r.
godz. 11:00
GAP GRODZISK WLKP.
GAP GRODZISK WLKP.
1:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
14
20.06.2021 r.
godz. 10:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:0
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód