Akademia - Orlik (2010-2011) - kadra 2020/2021

Akademia - Orlik (2010-2011) - drużyna 2020/2021

Orlik


Sztab 2020/2021


Runda wiosenna - sezon 2020/2021
Tabela Orlik (2010-2011) - II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 8 19 38:24 6 1 1
2.
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz 8 16 72:29 5 1 2
3.
Polonia II Środa
Polonia II Środa 8 15 41:27 5 0 3
4.
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ 8 7 26:22 2 1 5
5.
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo 8 1 18:93 0 1 7


Terminarz / wyniki Orlik (2010-2011) - II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 2020/2021

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
1.05.2021 r.
godz. 13:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5:3
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
2
3.06.2021 r.
godz. 10:00
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
4:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
8.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:0
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
5
15.05.2021 r.
godz. 11:30
Polonia II Środa
Polonia II Środa
2:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
23.05.2021 r.
godz. 13:00
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
6:7
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
7
31.05.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
11:2
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
9
12.06.2021 r.
godz. 14:00
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
0:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
19.06.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4:7
Polonia II Środa
Polonia II Środa


Runda jesienna - sezon 2020/2021
Tabela Orlik (2010-2011) - II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5

Klub M Pkt Br Z R P
1.
ORLIK POZNAŃ
ORLIK POZNAŃ102351:22721
2.
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz101948:26613
3.
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ101731:19523
4.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska101432:37424
5.
Polonia II Środa
Polonia II Środa101233:41406
6.
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo10115:65019


Terminarz / wyniki - Orlik (2010-2011) - II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 2020/2021

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
6.09.2020 r.
godz. 16:00
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
1:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1
1.05.2021 r.
godz. 13:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5:3
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
2
12.09.2020 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:1
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
2
3.06.2021 r.
godz. 10:00
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
4:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3
20.09.2020 r.
godz. 13:00
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
6:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
27.09.2020 r.
godz. 11:00
ORLIK POZNAŃ
ORLIK POZNAŃ
7:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
8.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:0
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
5
4.10.2020 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:9
Polonia II Środa
Polonia II Środa
5
15.05.2021 r.
godz. 11:30
Polonia II Środa
Polonia II Środa
2:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
10.10.2020 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6:1
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
6
23.05.2021 r.
godz. 13:00
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
6:7
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
7
17.10.2020 r.
godz. 11:30
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
3:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
7
31.05.2021 r.
godz. 18:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
11:2
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
8
25.10.2020 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:5
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
9
7.11.2020 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:3
ORLIK POZNAŃ
ORLIK POZNAŃ
9
12.06.2021 r.
godz. 14:00
AP CHAMPIONS POZNAŃ
AP CHAMPIONS POZNAŃ
0:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
15.11.2020 r.
godz. 12:00
Polonia II Środa
Polonia II Środa
1:5
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
19.06.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4:7
Polonia II Środa
Polonia II Środa