Tabela - Seniorzy - Piąta liga "RED BOX" Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 33 79 70:19 24 7 2
2.
Pogoń Łobżenica
Pogoń Łobżenica 33 69 109:50 22 3 8
3.
Noteć Czarnków
Noteć Czarnków 33 66 69:35 20 6 7
4.
Polonia CHODZIEŻ
Polonia CHODZIEŻ 33 65 58:27 19 8 6
5.
Zamek Gołańcz
Zamek Gołańcz 33 57 70:51 16 9 8
6.
Błękitni Wronki
Błękitni Wronki 33 57 78:59 17 6 10
7.
Sparta Oborniki
Sparta Oborniki 33 54 61:52 17 3 13
8.
Czarni Czerniejewo
Czarni Czerniejewo 33 49 68:63 15 4 14
9.
Wełna Skoki
Wełna Skoki 33 49 89:80 15 4 14
10.
1922 Lechia Kostrzyn
1922 Lechia Kostrzyn 33 48 43:45 13 9 11
11.
Leśnik Margonin
Leśnik Margonin 33 48 68:69 15 3 15
12.
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl. 33 46 64:60 13 7 13
13.
Sparta Szamotuły
Sparta Szamotuły 33 38 60:64 10 8 15
14.
Orkan Śmiłowo
Orkan Śmiłowo 33 36 57:81 10 6 17
15.
Sparta Złotów
Sparta Złotów 33 25 34:90 7 4 22
16.
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka 33 21 31:75 4 9 20
17.
Lechita Kłecko
Lechita Kłecko 33 18 30:78 4 6 23
18.
Płomień Połajewo
Płomień Połajewo 33 14 39:100 4 2 27



Terminarz / wyniki - Seniorzy - Piąta liga "RED BOX" Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
2.08.2020 r.
godz. 15:00
1:0
Leśnik Margonin
2
9.08.2020 r.
godz. 15:00
1:3
Huragan Pobiedziska
3
16.08.2020 r.
godz. 15:00
3:1
Płomień Połajewo
4
23.08.2020 r.
godz. 17:00
0:2
Huragan Pobiedziska
5
30.08.2020 r.
godz. 15:00
1:0
Czarni Czerniejewo
6
5.09.2020 r.
godz. 14:00
2:1
Huragan Pobiedziska
7
13.09.2020 r.
godz. 15:00
2:0
Noteć Czarnków
8
19.09.2020 r.
godz. 16:00
0:2
Huragan Pobiedziska
9
27.09.2020 r.
godz. 15:00
4:2
Wełna Skoki
10
3.10.2020 r.
godz. 15:00
0:3
Huragan Pobiedziska
11
11.10.2020 r.
godz. 15:00
2:2
Sparta Szamotuły
12
17.10.2020 r.
godz. 15:00
0:3
Huragan Pobiedziska
13
25.10.2020 r.
godz. 14:00
0:1
Polonia CHODZIEŻ
14
31.10.2020 r.
godz. 14:00
0:3
Huragan Pobiedziska
15
7.11.2020 r.
godz. 14:00
2:2
Błękitni Wronki
16
14.11.2020 r.
godz. 14:00
3:0
Orkan Śmiłowo
17
5.12.2020 r.
godz. 16:00
0:0
Huragan Pobiedziska
18
6.03.2021 r.
godz. 14:00
1:1
Huragan Pobiedziska
19
14.03.2021 r.
godz. 15:30
2:0
Lechita Kłecko
20
3.05.2021 r.
godz. 16:00
1:2
Huragan Pobiedziska
21
16.06.2021 r.
godz. 18:30
3:1
GLKS Wysoka
22
26.06.2021 r.
godz. 17:00
Czarni Czerniejewo
Czarni Czerniejewo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
23
26.05.2021 r.
godz. 18:30
1:1
Concordia Mur. Gośl.
24
17.04.2021 r.
godz. 15:00
1:1
Huragan Pobiedziska
25
24.04.2021 r.
godz. 14:00
0:0
1922 Lechia Kostrzyn
26
30.04.2021 r.
godz. 18:00
0:2
Huragan Pobiedziska
27
8.05.2021 r.
godz. 16:00
6:0
Sparta Złotów
28
15.05.2021 r.
godz. 16:00
0:4
Huragan Pobiedziska
29
23.05.2021 r.
godz. 15:00
3:1
Sparta Oborniki
30
29.05.2021 r.
godz. 16:00
1:3
Huragan Pobiedziska
31
3.06.2021 r.
godz. 16:00
2:0
Pogoń Łobżenica
32
6.06.2021 r.
godz. 17:00
0:1
Huragan Pobiedziska
33
12.06.2021 r.
godz. 15:00
0:2
Huragan Pobiedziska
34
19.06.2021 r.
godz. 17:00
2:1
Zamek Gołańcz