Tabela - Seniorzy - Piąta liga "RED BOX" Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 19 43 38:12 13 4 2
2.
Polonia CHODZIEŻ
Polonia CHODZIEŻ 19 41 34:13 12 5 2
3.
Pogoń Łobżenica
Pogoń Łobżenica 19 38 63:34 12 2 5
4.
Noteć Czarnków
Noteć Czarnków 19 38 49:25 12 2 5
5.
Czarni Czerniejewo
Czarni Czerniejewo 19 33 38:30 10 3 6
6.
Zamek Gołańcz
Zamek Gołańcz 19 33 39:33 9 6 4
7.
Wełna Skoki
Wełna Skoki 19 32 52:39 10 2 7
8.
Sparta Oborniki
Sparta Oborniki 19 32 27:29 10 2 7
9.
Błękitni Wronki
Błękitni Wronki 19 30 41:35 9 3 7
10.
Sparta Szamotuły
Sparta Szamotuły 19 29 36:28 8 5 6
11.
1922 Lechia Kostrzyn
1922 Lechia Kostrzyn 19 26 24:25 7 5 7
12.
Leśnik Margonin
Leśnik Margonin 19 23 37:44 7 2 10
13.
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl. 18 21 31:41 6 3 9
14.
Orkan Śmiłowo
Orkan Śmiłowo 19 17 35:52 5 2 12
15.
Sparta Złotów
Sparta Złotów 18 14 21:48 4 2 12
16.
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka 19 11 17:39 2 5 12
17.
Lechita Kłecko
Lechita Kłecko 19 10 12:36 2 4 13
18.
Płomień Połajewo
Płomień Połajewo 19 10 24:55 3 1 15



Terminarz / wyniki - Seniorzy - Piąta liga "RED BOX" Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
2.08.2020 r.
godz. 15:00
1:0
Leśnik Margonin
2
9.08.2020 r.
godz. 15:00
1:3
Huragan Pobiedziska
3
16.08.2020 r.
godz. 15:00
3:1
Płomień Połajewo
4
23.08.2020 r.
godz. 17:00
0:2
Huragan Pobiedziska
5
30.08.2020 r.
godz. 15:00
1:0
Czarni Czerniejewo
6
5.09.2020 r.
godz. 14:00
2:1
Huragan Pobiedziska
7
13.09.2020 r.
godz. 15:00
2:0
Noteć Czarnków
8
19.09.2020 r.
godz. 16:00
0:2
Huragan Pobiedziska
9
27.09.2020 r.
godz. 15:00
4:2
Wełna Skoki
10
3.10.2020 r.
godz. 15:00
0:3
Huragan Pobiedziska
11
11.10.2020 r.
godz. 15:00
2:2
Sparta Szamotuły
12
17.10.2020 r.
godz. 15:00
0:3
Huragan Pobiedziska
13
25.10.2020 r.
godz. 14:00
0:1
Polonia CHODZIEŻ
14
31.10.2020 r.
godz. 14:00
0:3
Huragan Pobiedziska
15
7.11.2020 r.
godz. 14:00
2:2
Błękitni Wronki
16
14.11.2020 r.
godz. 14:00
3:0
Orkan Śmiłowo
17
5.12.2020 r.
godz. 16:00
0:0
Huragan Pobiedziska
18
6.03.2021 r.
godz. 14:00
1:1
Huragan Pobiedziska
19
14.03.2021 r.
godz. 15:30
2:0
Lechita Kłecko
20
3.05.2021 r.
godz. 16:00
Płomień Połajewo
Płomień Połajewo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
21
19.05.2021 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
22
26.06.2021 r.
godz. 17:00
Czarni Czerniejewo
Czarni Czerniejewo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
23
26.05.2021 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.
24
9.06.2021 r.
godz. 00:00
Noteć Czarnków
Noteć Czarnków
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
25
24.04.2021 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
1922 Lechia Kostrzyn
1922 Lechia Kostrzyn
26
1.05.2021 r.
godz. 12:00
Wełna Skoki
Wełna Skoki
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
27
9.05.2021 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Sparta Złotów
Sparta Złotów
28
15.05.2021 r.
godz. 16:00
Sparta Szamotuły
Sparta Szamotuły
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
29
23.05.2021 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Sparta Oborniki
Sparta Oborniki
30
29.05.2021 r.
godz. 16:00
Polonia CHODZIEŻ
Polonia CHODZIEŻ
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
31
3.06.2021 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Pogoń Łobżenica
Pogoń Łobżenica
32
6.06.2021 r.
godz. 00:00
Błękitni Wronki
Błękitni Wronki
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
33
12.06.2021 r.
godz. 15:00
Orkan Śmiłowo
Orkan Śmiłowo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
34
19.06.2021 r.
godz. 17:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Zamek Gołańcz
Zamek Gołańcz