Newsy

• Tak jest!
    2 sierpnia 2020 r.
    Tak jest!

Inauguracja sezonu w wykonaniu czerwono-czarnych na własnym stadionie wypadła pozytywnie. Huraganiści wygrali z silnym Leśnikiem Margonin 1:0. Do przerwy kibicie zgromadzeni na stadionie miejskim w Pobiedziskach nie zobaczyli bramek. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego, wychowanka HP Radosława Jednachowskiego. W przyszłą niedzielę o 15. zagramy z beniaminkiem Lechitą Kłecko.

więcej
  • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin
    31 lipca 2020 r.
    Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Po 258 dniach, 22 godzinach i 15 minutach drużyna seniorów naszego klubu powróci do ligowej rywalizacji. Ostatni mecz o stawkę czerwono-czarni rozegrali 17 listopada ubiegłego roku z Czarnymi Czerniejewo (wygrana 5:3). W najbliższą niedzielę o godzinie 15. na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach pierwszy mecz nowego sezonu!

więcej
  • Były Huraganista, wychowanek naszego klubu zginął w tragicznym wypadku samochodowym
    30 lipca 2020 r.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację, że w nocy z soboty na niedzielę, 26 lipca w tragicznym wypadku samochodowym w pobliskiej Lednogórze zginęła dwójka nastolatków. Jednym z nich był 19-letni Śp. Radosław Jednachowski, były zawodnik, wychowanek naszego klubu…

więcej
  • Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21
    28 lipca 2020 r.
    Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

więcej
  • Rezerwy odpadają z pucharu po emocjonującym, ciekawym meczu i rzutach karnych
    26 lipca 2020 r.
    Rezerwy odpadają z pucharu po emocjonującym, ciekawym meczu i rzutach karnych

W niedzielę 26 lipca odbył się pierwszy oficjalny mecz na stadionie miejskim w tym roku. W rundzie wstępnej rozgrywek OPP rezerwy podejmowały A-klasowy zespół FAS KS Fałkowo. W regulaminowym czasie padł remis 2:2 (0:1). Jedenastki lepiej egzekwowali rywale i awansowali do kolejnej rundy.

więcej
  • Ostatni sparing za nami. Czas na ligę!
    25 lipca 2020 r.
    Ostatni sparing za nami. Czas na ligę!

W ostatnim, ósmym meczu towarzyskim przed rozpoczęciem ligowych zmagań Huraganiści zremisowali na wyjeździe z V-ligowym Gromem Plewiska 0:0. W przyszłą niedzielę o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach rozegrana zostanie pierwsza kolejka sezonu 2020/21. Rywalem czerwono-czarnych będzie Leśnik Margonin.

więcej
  • Remis z "Zielonymi"
    22 lipca 2020 r.
    Remis z "Zielonymi"

W przedostatnim sparingu przed ligowymi emocjami piłkarze Huraganu zremisowali po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku z IV-ligowymi rezerwami Warty Poznań 3:3 (1:1). Mecz rozegrany został na doskonale przygotowanej płycie bocznej obiektu przy Drodze Dębińskiej. W sobotę na wyjeździe o 11:00 ostatni sprawdzian, a rywalem będzie V-ligowy Grom Plewiska.

więcej
  • Huragan TV - relacja video
    21 lipca 2020 r.
    Huragan TV - relacja video

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z gry wewnętrznej pomiędzy pierwszą, a drugą drużyną Huraganu. W filmowym materiale rozmowa z Burmistrzem Miasta i Gminy Pobiedziska Ireneuszem Antkowiakiem. Burmistrz znów przywdział czerwono-czarne barwy i zagrał w drugim zespole HP. Co skłoniło go do występu na boisku po 25 latach przerwy? Link filmu tutaj.

więcej
  • Co słychać w grupach młodzieżowych?
    20 lipca 2020 r.
    Co słychać w grupach młodzieżowych?

Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.