Newsy

• Czy to już ostatni tydzień "blokady"?
    12 kwietnia 2021 r.
    Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

więcej
  • Przeżyjmy to jeszcze raz! Kotwica Kołobrzeg - HURAGAN (11.04.2001)
    Przeżyjmy to jeszcze raz! Kotwica Kołobrzeg - HURAGAN (11.04.2001)

Kolejny wyjazd na polskie wybrzeże i kolejny remis. Cudem udało się wywieźć punkt grając przeciwko miejscowym i trójce sędziowskiej...

Nawet rzut karny z 90 min. i dodatkowe 7 minut meczu nie pomogły broniącej się przed spadkiem Kotwicy!

więcej
  • Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Warta Poznań (08.04.2001)
    8 kwietnia 2021 r.
    Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Warta Poznań (08.04.2001)

Pierwsze  III-ligowe lanie na własnym boisku. Dość niespodziewanie Huraganiści ulegli wysoko Mistrzowi Polski z 1949 roku. Po remisie na jesieni 2:2 w Poznaniu apetyty były spore.

Był to drugi mecz z rzędu kiedy to traciliśmy u siebie aż trzy bramki.

więcej
  • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
    7 kwietnia 2021 r.
    Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

więcej
  • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
    2 kwietnia 2021 r.
    Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro.

Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami.

więcej
  • Przeżyjmy to jeszcze raz! Gryf Wejherowo - HURAGAN (01.04.2001)
    1 kwietnia 2021 r.
    Przeżyjmy to jeszcze raz! Gryf Wejherowo - HURAGAN (01.04.2001)

Kolejne trafienia dla Huraganu zaliczył Marcin Florek, cztery bramki w dwóch ostatnich meczach...

Niestety tuż po bramce dającej prowadzenie miejscowi wyrównali stan meczu i takim wynikiem zakończyła się ta konfrontacja w oddalonym od Pobiedzisk ponad 300 km Wejcherowie.

więcej
  • Vademecum V ligi - jesień 2020
    30 marca 2021 r.
    Vademecum V ligi - jesień 2020

Vademecum V ligi (tutaj) to przejrzyste opracowanie statystyczne zawierające dane z rundy jesiennej sezonu 2020/21 dotyczące wszystkich zespołów występujących w trzech grupach na tym szczeblu rozgrywek. Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą publikacją przygotowaną przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

więcej
  • Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Goplania Inowrocław (28.03.2001)
    28 marca 2021 r.
    Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Goplania Inowrocław (28.03.2001)

Szok przeżyli tego dnia kibice Huraganu. Od euforii po dramat remisu. Raz tylko, właśnie wtedy prowadzenie do przerwy 3:0 nie dało zwycięstwa Huraganowi w całej historii klubu.

Takich meczów (do przerwy 3:0) było łącznie aż 51...

więcej
  • Przymusowa przerwa Akademii do 9 kwietnia
    26 marca 2021 r.
    Przymusowa przerwa Akademii do 9 kwietnia

Zgodnie z opublikowanym przez Radę Ministrów rozporządzeniem od najbliższej soboty, czyli 27 marca do 9 kwietnia zawieszone zostają treningi i mecze wszystkich drużyn naszej Akademii.

Pełna treść komunikatu wraz z objaśnieniem dostępna na jest na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.