Tego dnia urodził się...
w 1928 r. Tadeusz Panfil
Pomocnik (epizodyczne występy). Później działacz. Również członek zarządu.
w 1968 r. Robert Cieślewicz
Napastnik. 16 meczów w ekstraklasie (Śląsk i Raków). W Huraganie w dwóch sezonach. Od 1997/98 do 1998/99.
w 2010 r. Marek Wolski
Obecny zawodnik drużyny Orlik.

Newsy

• Stare demony wróciły... Oby nie na długo
    25 października 2020 r.
    Stare demony wróciły... Oby nie na długo

Drugiej porażki w tym sezonie, pierwszej na własnym terenie doznali piłkarze Huraganu. Pobiedziszczanie przegrali 0:1 (0:0) z Polonią Chodzież, pomimo optycznej przez większą część meczu. Rywale gola dającego im ostatecznie 3 punkty zdobyli w 82 minucie.

więcej
  • Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Polonia Chodzież
    24 października 2020 r.
    Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Polonia Chodzież

14 lat temu ostatni raz w Pobiedziskach gościliśmy drużynę Polonii Chodzież.

Zespół z ponad 20-tysięcznego miasta powiatowego po spadku w sezonie 2011/12 z IV ligi i blisko 9 latach "odradzania", w tym sezonie jest ligowym beniaminkiem.

więcej
  • "Brylu" po udanej operacji!
    23 października 2020 r.
    "Brylu" po udanej operacji!

21-letni Daniel Brylewski, który w ćwierćfinałowym meczu Okręgowego PP doznał poważnej kontuzji jest już po operacji. Zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, pobocznych, uszkodzenie łąkotki oraz chrząstki stawowej kolana - taką diagnozę postawili lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego.

więcej
  • Przeżyjmy to jeszcze raz! Flota Świnoujście - HURAGAN (22.10.2000)
    22 października 2020 r.
    Przeżyjmy to jeszcze raz! Flota Świnoujście - HURAGAN (22.10.2000)

Była to bolesna przegrana jaką zawsze jest utrata decydującej bramki w ostatniej minucie meczu. Gwoli sprawiedliwości trzeba oddać, że to Flota była tego dnia lepsza i awansowała wówczas na fotel lidera III ligi Grupy 2. Był to trzeci poziom ligowy, o zasięgu ¼ terytorium Polski.

więcej
  • Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.
    21 października 2020 r.
    Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.

Na półfinale zakończyli tegoroczne zmagania Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali u siebie w chyba tylko sobie znany sposób ze Stella Luboń 2:3 (1:1)... Goście oddali trzy celne strzały na bramkę i awansowali po raz drugi z rzędu do finału po golu w 96 minucie meczu...

więcej
  • Rezerwy na ligowym podium
    20 października 2020 r.
    Rezerwy na ligowym podium

Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.