Sponsorzy - sponsor - Max-Bud

  • Max-Bud
  • Przedsiębiorstwo MAX-BUD prowadzone przez p. Justynę i Łukasza Śledzińskich to kolejna firma z Pobiedzisk, która zdecydowała się wspierać klub Huragan Pobiedziska jako sponsor. MAX-BUD oprócz wspierania naszego klubu zajmuje się w głównej mierze sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych.

    Od 1994 roku na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych - takim osiągnięciem może pochwalić się firma MAX-BUD, która jest jednym ze sponsorów klubu. Dwa oddziały firmy w Pobiedziskach pozwalają klientom na zakup szerokiej gamy artykułów do remontu i wykończenia budynków oraz wnętrz.

    Asortyment obejmuje budowlankę ciężką, systemy dociepleń, materiały izolacyjne, farby, pokrycia dachowe, kostkę brukową oraz materiały wiążące. Produkty dystrybuowane przez przedsiębiorstwo MAX-BUD to artykuły znanych i lubianych na całym świecie marek jak Henkel, Ceresit, Atlas i wielu innych.

    Firma słynie nie tylko z szerokiej gamy produktów, ale również z wieloletniego doświadczenia i działania z tradycjami. Polityka firmy opiera się między innymi na tym, aby zapewnić klientowi profesjonalną pomoc w wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, nie zapominając przy tym o korzystnych cenach towaru.

    Jesteśmy wdzięczni za okazywaną dotychczas pomoc i zachęcamy wszystkie osoby, poszukujące materiałów do budowy i wykończenia swojego domu, do skorzystania z oferty firmy MAX-BUD J. Ł. Śledzińscy.

 powrót