Tabela Trampkarz C2 (2006) - I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Polonia I Środa Wlkp.
Polonia I Środa Wlkp. 10 25 40:11 8 1 1
2.
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły 11 24 41:17 8 0 3
3.
Mieszko Gniezno
Mieszko Gniezno 11 23 73:22 7 2 2
4.
Poznaniak Poznań
Poznaniak Poznań 11 22 55:30 7 1 3
5.
SSF M. Drajera Poznań
SSF M. Drajera Poznań 11 21 50:25 6 3 2
6.
AP Błękitni I Owińska
AP Błękitni I Owińska 11 20 50:26 6 2 3
7.
SF Luboń
SF Luboń 11 16 29:42 5 1 5
8.
Poznańska 13 Poznań
Poznańska 13 Poznań 10 15 34:45 5 0 5
9.
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las 11 8 25:37 2 2 7
10.
Lider Swarzędz
Lider Swarzędz 11 7 11:60 2 1 8
11.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 11 4 13:70 1 1 9
12.
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik 11 3 22:58 1 0 10



Terminarz / wyniki - Trampkarz C2 (2006) - I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
25.08.2019 r.
godz. 18:00
SSF M. Drajera Poznań
SSF M. Drajera Poznań
11:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
30.08.2019 r.
godz. 17:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:10
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły
3
7.09.2019 r.
godz. 14:00
SF Luboń
SF Luboń
2:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
14.09.2019 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:3
Poznańska 13 Poznań
Poznańska 13 Poznań
5
22.09.2019 r.
godz. 14:00
Poznaniak Poznań
Poznaniak Poznań
4:0
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
6.11.2019 r.
godz. 17:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
0:8
Polonia I Środa Wlkp.
Polonia I Środa Wlkp.
7
6.10.2019 r.
godz. 12:00
Mieszko Gniezno
Mieszko Gniezno
13:0
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
12.10.2019 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:0
Lider Swarzędz
Lider Swarzędz
9
20.10.2019 r.
godz. 11:00
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
7:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
26.10.2019 r.
godz. 10:00
AP Błękitni I Owińska
AP Błękitni I Owińska
8:0
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
11
14.11.2019 r.
godz. 18:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:4
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
12
28.03.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
SSF M. Drajera Poznań
SSF M. Drajera Poznań
13
4.04.2020 r.
godz. 00:00
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
14
18.04.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
SF Luboń
SF Luboń
15
25.04.2020 r.
godz. 00:00
Poznańska 13 Poznań
Poznańska 13 Poznań
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
16
9.05.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Poznaniak Poznań
Poznaniak Poznań
17
16.05.2020 r.
godz. 00:00
Polonia I Środa Wlkp.
Polonia I Środa Wlkp.
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
18
23.05.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Mieszko Gniezno
Mieszko Gniezno
19
30.05.2020 r.
godz. 00:00
Lider Swarzędz
Lider Swarzędz
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
20
6.06.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
21
13.06.2020 r.
godz. 00:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
AP Błękitni I Owińska
AP Błękitni I Owińska
22
20.06.2020 r.
godz. 00:00
Suchary Suchy Las
Suchary Suchy Las
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska