Seniorzy wyjadą na obóz do Lichenia! Plan przygotowań do rundy wiosennej.

Seniorzy wyjadą na obóz do Lichenia! Plan przygotowań do rundy wiosennej. 5 grudnia 2021 r.
Seniorzy     Drukuj

Tydzień temu piłkarze zakończyli rundę jesienną rozgrywek IV ligi po rozegraniu 19. meczów.

Zawodnicy "udali" się na zasłużony odpoczynek, a w klubowych "gabinetach" trwają prace m.in. nad przygotowaniem zimowego okresu przygotowawczego. 

Drużyna do treningów powróci 17 stycznia. Pierwszy mecz rundy rewanżowej zaplanowany został na 5 marca, tym samym czerwono-czarnych czeka siedem tygodni treningów przed inauguracją ligowej wiosny.

W tym czasie podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego rozegrają osiem sparingów. Rywalami HP będą m.in. Widzew Łódź II, Lech Rypin czy Sokół Kleczew. Dwa mecze rozegrane zostaną w trakcie sześciodniowego pobytu na zgrupowaniu w Licheniu Starym.

Obóz odbędzie się w terminie, od wtorku 15. do niedzieli 20. lutego przyszłego roku. Huraganiści zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym Hotelu Atut w którym do dyspozycji drużyny będzie m.in. pełnowymiarowe boisko, siłowania, salka fitness czy basen z odnową biologiczną. 

"Cieszy fakt, że pomimo niełatwego czasu po raz kolejny udaje się pozyskać środki i zorganizować ciekawy okres przygotowawczy, którego punktem kulminacyjnym będzie obóz w Licheniu. To będzie czwarty obóz seniorów w ostatnich 5 latach (wcześniej Nowa Ruda, Ustka, Słubice). Jak zawsze, chcemy jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej" - zaznaczył Prezes HP Grzegorz Krawczyk

Gry kontrolne poza tymi na obozie rozgrywane będą na boiskach w Trzemesznie, Swarzędzu i Poznaniu. Pełny terminarz sparingów dostępny jest poniżej oraz tutaj (Seniorzy > Sparingi).

Huragan Pobiedziska