Wysoka wygrana w drugim sparingu z Lubuszaninem Trzcianka

Wysoka wygrana w drugim sparingu z Lubuszaninem Trzcianka 17 lipca 2021 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Wysokim zwycięstwem zakończył się drugi mecz sparingowy w trwającym okresie przygotowawczym. Huraganiści wygrali na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi Lubuszaninem Trzcianka, aż 7:0.

W pierwszej grze kontrolnej przed tygodniem nasz zespół również wygrał na wyjeździe z Kotwicą Kórnik 2:1

Mecz z Lubuszaninem rozgrywany był w tropikalnym upale na bardzo dobrze przygotowanej murawie w oddalonej kilka kilometrów od Trzcianki Kuźnicy Czarnkowskiej.

Nasz zespół przeważał praktycznie przez całe spotkanie co potwierdzone zostało, aż siedmioma trafieniami i dużą ilością sytuacji podbramkowych.

Pomimo trwających urlopów i nieobecności ośmiu zawodników z kadry pierwszej drużyny w spotkaniu wystąpiło 20. zawodników (w tym 5 testowanych). Na ławce trenerskiej Pobiedziskiego Huraganu obok nowego asystena Błażeja Czyżewskiego zasiadł trener Marcin Drajer zastępujący Pawła Kutynie.

Łupem bramkowym w sobotnim meczu podzieliło się kilku zawodników kolejno Paweł Piceluk (2), Kacper Bienert, Dawid Ciążyński, Mikołaj Witaszyk, Maksymilian Janowski oraz zawodnik testowany. Rywale w 44' minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Pawła Iwanickiego poszybował wysoko nad poprzeczką.

W kolejnym meczu towarzyskim zagramy z przedstawicielem IV ligi kujawsko-pomorskiej Pogonią Mogilno. Mecz rozegrany zostanie w przyszłą niedzielę w Pobiedziskach o godzinie 16. Plan sparingów dostępny tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska