Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

32-letni trener posiada licencje UEFA A Elite Youth (najwyższa z możliwych licencji dot. pracy z młodzieżą), jest Trenerem Edukatorem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz członkiem Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego. Jest również trenerem kadry rocznika 2009 województwa Wielkopolskiego.

Tym samym w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 sztab szkoleniowy pierwszej drużyny, która rywalizować będzie w wielkopolskiej IV lidze wyglądać będzie następująco: Paweł Kutynia (pierwszy trener), Błażej Czyżewski (asystent), Jacek Przybylski (trener bramkarzy), Krzysztof Kurczalski (kierownik), Maciej Niedziela (fizjoterapeuta). (gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej 
 • Czy to już ostatni tydzień "blokady"?
  11 kwietnia 2021 r.
  Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

  Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

  Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

  więcej