Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!

Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!

Występujący na co dzień w zespole rezerw 21-letni wychowanek HP Bartosz Stasiak wziął udział w Mistrzostwach Polski  Niesłyszących w których reprezentował klub Spartan Lublin.

Zawody odbyły się w dniach 11-13 czerwca we Wrocławiu, a jego organizatorami był Polski Związek Sportu Niesłyszących.

W turnieju rywalizowały zespoły m.in. ze Szczecina, Łodzi i Wrocławia. Nasz zawodnik był podstawowym zawodnikiem swojego zespołu rozgrywając wszystkie mecze.

Drużyna Spartana Lublin ostatecznie wygrała wszystkie spotkania i po raz czwarty w historii zdobyła tytuł Mistrza Polski Niesłyszących. Gratulujemy! 

Zawodnik od początku letniego okresu przygotowawczego trenuje z pierwszym zespołem trenera Pawła Kutyni. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  2 kwietnia 2021 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro.

  Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami.

  więcej 
 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2020 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej 
 • Pamiętajmy!
  2 listopada 2020 r.
  Pamiętajmy!

  Święto Zmarłych oraz Dzień Zaduszny to czas kiedy odżywają wspomnienia o tych którzy odeszli. W tych dniach pamiętajmy o zmarłych Huraganistach i zapalamy znicze pamięci na ich grobach, jako dowód naszej przyjaźni i dobrych wspomnień.

  Pamiętajmy, że klub taki jak nasz tworzyło wielu pasjonatów i lokalnych patriotów, których już z nami nie ma. 

  więcej