Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Iskra Szydłowo

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Iskra Szydłowo 27 sierpnia 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W najbliższą niedzielę o godzinie 15. Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowym froncie. Pobiedziszczanie w V ligowej kolejce zmierzą się ze "starym znajomym" zespołem Iskry Szydłowo.

Iskra zgromadziła dotychczas na swoim koncie 3 punkty (m-ce 14), a czerwono-czarni 6 (m-ce 11). 

Obie ekipy jeszcze niedawno walczyły ze sobą o powrót do IV ligi, kiedy to wskutek reorganizacji po sezonie 2017/18 spadły z tego poziomu rozgrywkowego. Iskra powróciła sezon wcześniej od HP, czyli przed rokiem po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek przez covid awansując z drugiego miejsca w tabeli.  

Nasi niedzielni rywale po nieudanym rozpoczęciu sezonu (3 porażki) z pewnością będą chcieli wskoczyć na "planowane tory". Pierwszy krok piłkarze Iskry w tym kierunku wykonali przed tygodniem pokonując pewnie u siebie Olimpię Koło 3:1.

Huraganiści po porażce w Gnieźnie powinni być podrażnieni i zmotywowani chcąc udowodnić, że jednobramkowe porażki z faworyzowanymi Nielbą i Mieszkiem mogły jednak przynieść przynajmniej "jednopunktowe zdobycze".

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Andrzej Pawlak, a pomagać mu będą Łukasz Chumski oraz Marcin Nawrocki.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska