Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

Zgodnie z przyjętą jednogłośnie uchwała członków stowarzyszenia podjętą na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym, które odbyło się w dniu 3.08. br. przedstawiamy informacje i zasady dotyczące wstępu na mecze domowe seniorów Huraganu w sezonie 2021/22 w rozgrywkach IV ligi.

Ceny biletów oraz zasady wejścia:

 • Bilet trybuna kryta - 10 zł (obowiązuje wszystkich)
 • Bilet trybuna otwarta - 7 zł (dzieci do lat 16 za okazaniem legitymacji wstęp wolny, kobiety wstęp wolny)
 • Bilet trybuna gości (kryta po lewej stronie budynku klubowego, przeznaczona wyłącznie dla kibiców drużyn przyjezdnych) - 10 zł
 • Karnet (10 meczów w rundzie jesiennej) - 60 zł (umożliwia wstęp na obie trybuny krytą lub otwartą).

Kasa biletowa otwarta w dniu meczu na 45 minut przed rozpoczęciem pojedynku. W przypadku zapytań o akredytacje prasowe, prosimy o kontakt mailowy - info@huraganpobiedziska.pl (gk).

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej