Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

Zgodnie z przyjętą jednogłośnie uchwała członków stowarzyszenia podjętą na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym, które odbyło się w dniu 3.08. br. przedstawiamy informacje i zasady dotyczące wstępu na mecze domowe seniorów Huraganu w sezonie 2021/22 w rozgrywkach IV ligi.

Ceny biletów oraz zasady wejścia:

 • Bilet trybuna kryta - 10 zł (obowiązuje wszystkich)
 • Bilet trybuna otwarta - 7 zł (dzieci do lat 16 za okazaniem legitymacji wstęp wolny, kobiety wstęp wolny)
 • Bilet trybuna gości (kryta po lewej stronie budynku klubowego, przeznaczona wyłącznie dla kibiców drużyn przyjezdnych) - 10 zł
 • Karnet (10 meczów w rundzie jesiennej) - 60 zł (umożliwia wstęp na obie trybuny krytą lub otwartą).

Kasa biletowa otwarta w dniu meczu na 45 minut przed rozpoczęciem pojedynku. W przypadku zapytań o akredytacje prasowe, prosimy o kontakt mailowy - info@huraganpobiedziska.pl (gk).

 powrót

Podobne Newsy

 • Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu
  20 lipca 2021 r.
  Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu

  Powołując się na statut Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Huragan Pobiedziska, zarząd klubu zawiadamia, że w dniu 3 sierpnia (wtorek) bieżącego roku o godz. 19:00 w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim przy ul. Kiszkowskiej 7 w Pobiedziskach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu.

  więcej 
 • Przekaż 1% podatku na HP!
  22 marca 2021 r.
  Przekaż 1% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób naszego sportowego stowarzyszenia. W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać nr KRS 0000270261 oraz cel "Huragan Pobiedziska 3625"

  więcej 
 • Nie w drugi, a w pierwszy weekend sierpnia ruszy liga!
  8 czerwca 2020 r.
  Nie w drugi, a w pierwszy weekend sierpnia ruszy liga!

  Dziś Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał terminy rozpoczęcia rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2020/2021. Znamy zatem dokładne daty inauguracji rozgrywek ligowych drużyn seniorskich oraz młodzieżowych. Nie znamy jeszcze rywali z jakim przyjedzie walczyć o punkty naszej młodzieży i nie wiemy również dokładnie z kim rywalizować będą seniorzy. Powodem oczekiwania na podział grup jest trwający jeszcze proces licencyjny.

  więcej