Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

We wtorek 3 sierpnia o godzinie 19. w siedzibie klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu.

Celem spotkania było m.in. przyjęcie sprawozdań, merytorycznego i finansowego za rok 2020 oraz wybór nowych sterników stowarzyszenia ze względu na koniec 4-letniej kadencji dotychczasowych władz klubu. 

Zebranie obyło się w pierwszym terminie gromadząc na sali ponad 60% członków klubu mających prawo głosu. Po przywitaniu przez prezesa Grzegorz Krawczyka w kolejnych krokach kontynuowano walne zgodnie z przyjętym planem.

Po odczytaniu wspomnianych sprawozdań w tym komisji rewizyjnej dotychczasowy zarząd w składzie Grzegorz Krawczyk (prezes), Monika Drożdżyńska (wiceprezes), Michał Walkowiak (sekretarz), Andrzej Ritter oraz Piotr Zieliński (członkowieotrzymał jednogłośnie absolutorium.

W kolejnym kroku dokonano wyboru nowych władz na kolejną nową 4-letnią kadencję (do sierpnia 2025). Jednogłośnie wybrano zarząd w składzie: Grzegorz Krawczyk (prezes), Monika Drożdżyńska (wiceprezes), Michał Walkowiak (sekretarz), Andrzej Ritter, Piotr Zieliński oraz Paweł Krawczyk, który "dołączył do składu" (członkowie zarządu). 

W wolnych głosach i wnioskach przyjęto jednogłośnie trzy uchwały. Pierwsza dotycząca cen biletów na mecze seniorów w nowym sezonie (otwarta trybuna 7 zł i kryta 10 zł), druga dotycząca składek członkowskich członków stowarzyszenia w roku 2022 oraz trzecia dotycząca ujednolicenia składek członkowskich dzieci trenujących w klubie (do 70 zł miesięcznie). (gk)

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu

 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 powrót

Podobne Newsy

 • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
  7 kwietnia 2021 r.
  Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

  Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

  więcej 
 • Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
  18 marca 2021 r.
  Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia

  W związku z wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez władze obostrzeniami, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu seniorskich rozgrywek ligowych na najbliższe trzy tygodnie.

  Tym samym do 9 kwietnia meczów o punkty nie zagrają seniorzy oraz zespół rezerw. Pełna treść komunikatu WZPN dostępna na wielkopolskizpn.pl.

  więcej 
 • Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony
  20 listopada 2020 r.
  Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony

  Nie dojdzie do skutku w planowanym terminie ostatni mecz w tym roku seniorów Huraganu, który miał został rozegrany w sobotę 21 listopada w Gołańczy.

  W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 w naszym zespole mecz został odwołany i rozegrany zostanie w innym terminie, jeszcze w tym roku.

  więcej