Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Do 18 kwietnia potrwa przerwa w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn naszego klubu oraz treningach zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska.

Tym samym obostrzenia przedłużone zostały o 9 dni. Zgodnie z pierwotnym komunikatem przerwa miała potrwać do 9 kwietnia.

Mocno liczmy, że już po 18 kwietnia wszystko wróci do "normy" i traningi oraz rywalizacja ligowa zagości na stałe. Póki co jednak pozostaje nam czekać.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na ten moment trenuje wyłącznie zespół seniorów, który w najbliższe dwa weekendy rozegra mecze sparingowe. W sobotę 10.04 rywalem będzie PKS Racot (wyjazd), a tydzień później Piast Kobylnica (dom).

Pierwszym ligowym rywalem seniorów po przerwie będzie Lechia Kostrzyn. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 24.04 o godzinie 14. w Pobiedziskach, z pewnością jednak bez udziału kibiców.

Aktualny terminarz ligowy oraz gier kontrolnych dostępny jest w zakładce w Seniorzy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję
  3 sierpnia 2021 r.
  Nowy-stary zarząd klubu na kolejną 4-letnią kadencję

  We wtorek 3 sierpnia o godzinie 19. w siedzibie klubu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu.

  Celem spotkania było m.in. przyjęcie sprawozdań, merytorycznego i finansowego za rok 2020 oraz wybór nowych sterników stowarzyszenia ze względu na koniec 4-letniej kadencji dotychczasowych władz klubu. 

  więcej 
 • Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
  18 marca 2021 r.
  Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia

  W związku z wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez władze obostrzeniami, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu seniorskich rozgrywek ligowych na najbliższe trzy tygodnie.

  Tym samym do 9 kwietnia meczów o punkty nie zagrają seniorzy oraz zespół rezerw. Pełna treść komunikatu WZPN dostępna na wielkopolskizpn.pl.

  więcej 
 • Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony
  20 listopada 2020 r.
  Mecz z Zamkiem Gołańcz przełożony

  Nie dojdzie do skutku w planowanym terminie ostatni mecz w tym roku seniorów Huraganu, który miał został rozegrany w sobotę 21 listopada w Gołańczy.

  W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID-19 w naszym zespole mecz został odwołany i rozegrany zostanie w innym terminie, jeszcze w tym roku.

  więcej