Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

W związku z tym, chcemy aby obchody 100-lecia istnienia klubu, były jak najbardziej uroczyste oraz obfite, aby zostały zapamiętane przez piłkarzy, działaczy, sponsorów, dzieci, rodziców, kibiców oraz wszystkich sympatyków naszego klubu.

Od początku czerwca będzie miał miejsce szereg wydarzeń, które mają uroczyście upamiętnić obchody 100-lecia oraz nadać im świątecznego wydźwięku.

Poniżej zamieszczamy plan obchodów 100-lecia, z wyszczególnieniem poszczególnych wydarzeń, zaczynając od pikniku dziecięcego 2 lub 3 czerwca, a kończąc na promocji albumu w dniu 15 grudnia. 

Warto nadmienić, iż w dniu 11 listopada zaplanowane jest uroczyste otwarcie nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które jest kamieniem milowym w historii naszego klubu.

Plan obchodów może ulec zmianie, o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz naszych mediach społecznościowych. (aw)

 • Obchody 100-lecia
 powrót

Podobne Newsy

 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej 
 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
  23 stycznia 2024 r.
  Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

  W poniedziałek 22 stycznia na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące programu obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia naszego klubu. Na spotkaniu obecnych było 9. członków Komitetu.

  więcej