Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów

Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - LKS Gołuchów 17 maja 2024 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Po dwóch porażkach z rzędu po raz pierwszy w tym sezonie, już jutro o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, Huragan spróbuje przerwać złą serię ligową w meczu z LKS Gołuchów. Spotkanie będzie rozegrane w ramach XXVIII kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

Huragan w ostatnim meczu z Wiarą Lecha Poznań dość sensacyjnie stracił punkty w doliczonym czasie gry przegrywając 1:2, mimo prowadzenia od 69' minuty po ładnej bramce Marcina Jędrzejczaka.

W obecnym sezonie LKS Gołuchów po 27. rozegranych spotkaniach zajmuje 12. miejsce w tabeli. W zeszłym tygodniu LKS pokonał u siebie Victorię Września 2:1. W trwającym sezonie gołuchowianie wygrali 9 spotkań z czego 5 na wyjeździe (jedyne zwycięstwo wyjazdowe wiosną w Jarocinie z Jarotą 3:2), 6 razy remisowali (3 razy na wyjeździe jesienią), 12 razy przegrywając (5 razy na wyjeździe z tego aż 4 mecze wiosną).

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z LKS Gołuchów  rozegrano 7 października ubiegłego roku, kiedy to  na boisku w Gołuchowie, huraganiści przegrali 1:2 a bramkę zdobył Mykhailo Mazur.

Natomiast ostatni mecz w Pobiedziskach odbył się 26 listopada 2022 roku, wtedy Huragan wygrał 2:0 po bramkach Patryka Jóźwiaka i Pawła Piceluka.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z LKS-em Gołuchów przed sobotnim meczem jest niekorzystny dla Huraganu: 1 wygrana, 1 remis i 3 porażki.

W przerwie meczu  dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska