Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec 13 sierpnia 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

1169 dni, czyli 3 lata, 2 miesiące i 12 dni tyle dokładnie minęło czasu od ostatniego meczu Huraganu Pobiedziska w IV lidze na własnym terenie. Było to dokładnie 2 czerwca 2018 roku, a rywalem czerwono-czarnych była Unia Swarzędz.

W sobotę 14 sierpnia o godzinie 16. zagramy z Nielbą Wągrowiec!

Lider tabeli, spadkowicz z III ligi - Nielba Wągrowiec kontra beniaminek Huragan Pobiedziska, taki mecz będą mogli zobaczyć kibice już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach. Należy zaznaczyć, że obie drużyny w dotychczasowych meczach nie zaznały porażki.

Ostatni raz drużyny spotkały się w 2018 roku. W maju na wyjeździe Pobiedziszczanie przegrali 2:0. W pierwszej rundzie na własnym terenie górą byli Huraganiści, którzy wygrali 1:0 po golu Patryka Jóźwiaka.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Na stadion zgodnie z obowiązującymi zasadami będzie mogło wejść 250. kibiców.

Pierwszych 50-ciu kibiców, którzy zakupią bilet na jutrzejszy mecz otrzymają talon na kulkę loda z budki Cukierni Grzeczka, która umieszczona jest w pobliżu kasy biletowej (talon ważny wyłącznie w dniu meczu).

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Kacper Popek, a pomagać mu będą Maciej Cebulski oraz Błażej Robakowski.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 

Huragan Pobiedziska