Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Polonia 1908 Marcinki Kępno

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN -  Polonia 1908 Marcinki Kępno 14 kwietnia 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Z oddalonego o 170 km Kępna na sobotni mecz do Pobiedzisk przyjedzie ekipa Polonia 1908 Marcinków. Będzie to kolejny ważny pojedynek dla układu tabeli i walki o utrzymanie na boiskach IV ligi dla obu ekip.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

W historii spotkań będzie to piąty pojedynek zespołów z Kępna i Pobiedzisk. Dotąd obie drużyny wygrały po dwa razy i co ciekawe mecze na własnych boiskach. Jesienią na wyjeździe Huraganiści przegrali 3:2 po golu straconym z rzutu karnego w ostatnich minutach meczu...

W szerokiej kadrze meczowej w drużynie HP zabraknie na pewno Marcina Jędrzejczaka (uraz kostki w meczu z Mieszkiem) oraz Mykhailo Mazura (pauza za kartki).

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kujawsko-Pomorskiego Kolegium Sędziowskiego. Głównym będzie Dawid Błażejczyk z Bydgoszczy, a pomagać mu będą Witold Brunka oraz Igor Gabrych.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). Warto również dodać, że mecz na żywo z komentarzem śledzić będzie można w internecie na kanale youtube Wielkopolskiego ZPN (tutaj). (gk)

Huragan Pobiedziska