Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Nielba Wągrowiec 2 czerwca 2023 r.
Seniorzy     Drukuj

Ostatnia prosta sezonu 2022/23 przed nami. Do rozegrania pozostały cztery spotkania. W najbliższą sobotę czerwono-czarni zmierzą się u siebie z wiceliderem tabeli Nielbą Wągrowiec. 

Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy na stadion! 

Nielba cały czas realnie myśli o walce o pierwsze miejsce w tabeli, choć na chwilę obecną wydaję się to już raczej realnie niemożliwe. Drużyna Noteci Czarnków ma 6 punktów przewagi, lepszy bilans meczów bezpośrednich i pewne 3 punkty za mecz z Victorią Skarszew w XXXII kolejce.

W jesiennym starciu Huraganu w Wągrowcu zdecydowanie lepsi byli rywale wygrywając 2:0 (1:0).

Oprócz kontuzjowanych Marcina JędrzejczakaPawła Piceluka i Kuby Januszewicza w sobotę na boisku zabraknie również na pewno Daniela Brylewskiego oraz Kacpera Fornalkiewicza, którzy pauzować będą za nadmiar żółtych kartek.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Głównym będzie Paweł Kaczała, a pomagać mu będą Olivier Zakrzewicz oraz Dawid Antoszczyk.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska