Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 maja 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Siódmy mecz w ciągu trzech tygodni rozegrają Huraganiści w najbliższą sobotę. Rywalem czerwono-czarnych na własnym boisku będzie ekipa Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Tarnovia to jedyna drużyna, która w trakcie rundy wiosennej dokonałą zmiany na ławce trenerskiej. Kilka tygodni temu Bartosza Majrzchaka zastąpił Maciej Palka.

Nasi sobotni rywale mają obecnie dwa punkty mniej niż HP i zajmują 12. miejsce w tabeli. Jesienią w Tarnowie Podgórnym gospodarze wygrali 3:2 (1:1) po golu strzelonym w doliczonym czasie gry.

W kadrze trenerów Ludwiczka i Goślińskiego oprócz kontuzjowanych Jędrzejczaka i Piceluka zabraknie również na pewno Trepki i Maciejewskiego.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Głównym będzie Dariusz Drozd z Bydgoszczy, a pomagać mu będą Damian Dorn oraz Bartosz Kowalczyk.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska