Zawodnicy Akademii po miesiącu przygotowań

Zawodnicy Akademii po miesiącu przygotowań 9 lutego 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Seniorski zespół Huraganu Pobiedziska mocno przygotowuje się do startu rundy wiosennej, podczas gdy nasze najmłodsze drużyny także trenują pełną parą.

Minął już ponad miesiąc od kiedy młodzież Huraganu wznowiła treningi po przerwie świątecznej, a przed nimi jeszcze blisko dwa miesiące oczekiwań na wznowienie rozgrywek WZPN.

W zależności od kategorii wiekowej rozpoczną się one w ostatni weekend marca, bądź na początku kwietnia. Czerwono-czarni ze względu na warunki atmosferyczne trenują głównie w halach szkoły podstawowej w Pobiedziskach. Dodatkowo zespoły uczestniczą w turniejach halowych oraz rozgrywają mecze kontrolne, po to by jak najlepiej zadbać o rozwój zawodników i tym samym dobrze przygotować się do nadchodzącej rundy. 

Śledźcie poczynania naszej młodzieży na bieżąco! Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Przypominamy, że trwa nabór do dwóch kategorii wiekowych naszego klubu - szczegóły tutaj. (ts)

Huragan Pobiedziska