Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

Od maja tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

Trenerem najmłodszej ok. 15 osobowej drużyny skrzatów będzie trener Przemysław Piechocki u którego telefonicznie (609 795 898) można zgłaszać chęć dołączenia do drużyny. W przypadku dużej ilości chętnych dzieci przeprowadzone zostaną treningi selekcyjne.

Prowadzony jest również nabór uzupełniający dzieci z roczników 2007, 2008, 2009. Chęć dołączenia do drużyny prowadzonej przez trenera Marka Małka należy zgłaszać również telefonicznie (725 481 138).

Zostań piłkarzem Huraganu Pobiedziska! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej