Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

Od marca tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

Trenerem najmłodszej ok. 15 osobowej drużyny skrzatów będzie trener Przemysław Piechocki u którego telefonicznie (609 795 898) można zgłaszać chęć dołączenia do drużyny. W przypadku dużej ilości chętnych dzieci przeprowadzone zostaną treningi selekcyjne.

Prowadzony jest również nabór uzupełniający dzieci z roczników 2007, 2008, 2009. Chęć dołączenia do drużyny prowadzonej przez trenera Marka Małka należy zgłaszać również telefonicznie (725 481 138).

Zostań piłkarzem Huraganu Pobiedziska! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie rundy - rezerwy
  30 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - rezerwy

  Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - młodziki
  20 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - młodziki

  Kolejny rok treningów i ligowej rywalizacji drużyny młodzików za nami. Zawodnicy i zawodniczka Huraganu urodzeni w latach 2008-09 podobnie jak inne zespoły w naszym klubie mają za sobą pracowity czas! Miniony okres skrupulatnie podsumował trener Andrzej Ritter:

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - żaki
  12 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - żaki

  Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

  więcej